20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

A lygos licenciją pirmajame etape gavo 8 klubai

A lygos licenciją pirmajame etape gavo 8 klubai
Elijaus Kniežausko nuotr.

Trečiadienį posėdžiavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Licencijavimo komitetas. Pagrindinis posėdžio klausimas – A lygos licencijų suteikimas 2021-ųjų sezonui.

Po komiteto posėdžio licencijos buvo išduotos 8 jų siekusiems klubams.

A lygos licenciją pirmajame etape gavusios komandos: Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, „Kauno Žalgiris“, Gargždų „Banga“, „Panevėžys“, Vilniaus „Riteriai“, Kėdainių „Nevėžis“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“.

Tuo tarpu A licencijų taip pat siekusiems „Jonavos“ ir Telšių „Džiugo“ klubams dėl laiku nepateiktos pilnavertės (formos ir/ar turinio prasme) finansinių kriterijų dokumentacijos A lygos licencijos nebuvo išduotos – šie klubai turėtų užtikrinti pilnavertės dokumentacijos pateikimą.

Taip pat A lygos licencija neišduota ir Alytaus DFK „Dainavai“ – klubas neįgyvendino sporto, personalo ir finansinių kriterijų.

Licencijų negavę klubai turi teisę iki 2021 m. vasario 9 d. pateikti apeliacijas ir jas pagrindžiančią medžiagą.

Numatoma, kad pateiktos apeliacijos LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje bus svarstomos vasario 10 d.