20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

A. Veselinovičius: „Man gėda dėl komandos žaidimo“

A. Veselinovičius: „Man gėda dėl komandos žaidimo“

Tomo Radzinevičiaus įvarčio mačo pabaigoje dėka Marijampolės „Sūduva“ išgelbėjo tašką „SMScredit.lt A lygos“ starto rungtynėse prieš Jonavos „Lietavą“.

Po lygiosiomis pasibaigusios dvikovos suvalkiečių vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius sveikino varžovus, sakydamas, kad Jonavos komanda nusipelnė ne tik lygiųjų, bet, galbūt, ir daugiau.

„Jie baudė už visus mūsų trūkumus. Tuo tarpu mano komandos motyvacija žaisti gerai buvo didelė, bet per visą mano darbo laiką „Sūduvoje“, mes dar taip blogai nežaidėme. Neatrodėme, kaip rimta komanda, buvome neorganizuoti, nekompaktiški, nesilaikėme disciplinos. Komanda, norinti būti turnyro lentelės viršuje, žaisti taip, kaip žaidėme mes, negali. Reikia būti teisingiems ir taip pripažinti“, - nusivylęs savo komandos žaidimu sakė A.Veselinovičius.

Komandos strategas atsiprašė visų „Sūduvos“ gerbėjų, kurie atvyko į Kauną žiūrėti rungtynių, kad jo ekipa nepateisino lūkesčių.

„Man gėda už tai, kaip mes šiandien atrodėme aikštėje“, - pridėjo vyr. treneris žadėdamas, kad nemiegos tris naktis iki trečiadienio dvikovos su „Atlantu“ ir analizuos padarytas klaidas.

Treneriui pritarė ir po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Šoblinskas. Pasak saugo, „Sūduva“ nesitikėjo tokios rungtynių baigties, nes į Kauną atvyko pergalės.

„Varžovai - kovojanti komanda. Žaidė gražiai, turi patyrusių žaidėjų, žaidusių lygoje - D.Galkevičių, V.Borovskį. Neblogai sukomplektuota komanda. Įspūdį paliko neblogą“, - gerų žodžių „Lietavai“negailėjo M.Šoblinskas.

„Čia tik sezono pradžia - pirmos rungtynės. Dar laukia daug rungtynių, viskas susitvarkys, viskas bus gerai“, - optimizmo nestokojo futbolininkas.

foto: Valdas Knyzelis/lff.lt