20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

A.Skerla: „Žaidėjai paliko viską, bet išvažiuojame su nuliu taškų“

A.Skerla: „Žaidėjai paliko viską, bet išvažiuojame su nuliu taškų“

Vilniaus „Žalgiris“ patyrė jau trečiąją nesėkmę „SMScredit.lt A lygoje“. Čempiono titulą ginantys vilniečiai svečiuose minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Marijampolės „Sūduvai“ ir prarado antrąją vietą turnyro lentelėje. Tai buvo vos antrosios rungtynės sezone, kuriose žalgiriečiams nepavyko pelnyti įvarčio.

Į trenerių kursus išvykusį vyr. trenerį Valdą Dambrauską pavadavęs jo asistentas Andrius Skerla po rungtynių sakė, kad pralaimėjimas buvo skaudus.

„Mano manymu, dvidešimt minučių neatrodė, kad „Sūduva“ gali įmušti įvartį. Puikiai prisitaikėme prie aikštės, kontroliavome kamuolį ir sukūrėme keletą pavojingų momentų. Atrodė, viskas pagal planą ir komandai galiu turėti priekaištą tik dėl to vienintelio momento. Gali žaisti, kontroliuoti kamuolį, žaidimą, bet jeigu tu tokioje situacijoje suklysti ir prasileidi įvartį... Ką aš galiu pasakyti?“ - retorinį klausimą uždavė treneris.

Pasak jo, antrajame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo milžinišką persvarą, bet trūko aštrumo baudos aikštelėje. Buvo perdavimų, bet sukurti vilniečiams nieko nepavyko.

„Įmušusi įvartį „Sūduva“ sužaidė labai protingai, atsitraukė praktiškai visi. O mums sunkiai sekėsi kurti progas. Sudėtinga buvo žaisti kombinacinį futbolą. Bandėme, bet kartais ir technika pavesdavo, kartais - ir aikštės kokybė. Žaidėjai paliko viską, bet išvažiuojame su nuliu taškų. Dėl to labiausiai skaudu“, - kalbėjo A.Skerla.

Stratego teigimu, „Žalgirio“ forma nėra kritusi. Komanda stengiasi žaisti, kontroliuoti žaidimą ir vienintelė problema - aštrumo trūkumas, dėl kurio sunku pelnyti įvarčius.

„Čempionatas tapo lygesnis. Atsirado komandos, kuris gali viena iš kitos atimti taškus. Vieną dieną tu kažkur aukštai, kitą dieną tu gali nukristi žemiau. Kol kas - 4 taškai iki pirmos vietos. Tai nėra didelis atstumas ir dar niekas nieko nelaimėjo, ir dar niekas nieko nepralošė. Kol kas mums sunku, bet padarysime išvadas ir žaidimas tik tai gerės“, - optimizmo nestokojo A.Skerla.

Viliaus Aleksandravičiaus nuotr.