20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Atlantas“ draugiškame mače įveikė kitą Klaipėdos komandą

„Atlantas“ draugiškame mače įveikė kitą Klaipėdos komandą

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai  A lygos sezoną pradėjo kovo 3-iąją rungtynėmis su Vilniaus „Žalgiriu“. Šią principinę akistatą laimėjo vilniečiai. Klaipėdos futbolininkams vis dar trūksta geresnio dialogo aikštėje ir susižaidimo, tad savaitės viduryje nuspręsta sužaisti kontrolines rungtynes. „Atlanto“ iššūkio nepabūgo kita uostamiesčio komanda – žaisti Pirmoje lygoje pretenduojantis Klaipėdos „Koralas“.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių žaidimo kontrolė priklausė „Atlantui“, kuris persvarą aikštėje pavertė įvarčiais, o jų per visas rungtynes atlantiečiai įmušė 5, savus vartus komanda išlaikė sausus. Pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 3:0, o įvarčius įmušė Linas Pilibaitis, kapitonas Andrius Bartkus bei Andrejus Paniukovas.

Po pertraukos Robertas Freidgeimas ir Rokas Gedminas dar labiau padidino „Atlanto“ persvarą ir padėjo tašką susitikime. Galutinis rezultatas 5:0.

Kitas rungtynes „Atlantas“ žais A lygos čempionate kovo 11-ąją Kaune prieš „Kauno Žalgirį“.

FK „Atlantas“ nuotr.