20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Atlanto“ saugui panaikinta raudona kortelė

„Atlanto“ saugui panaikinta raudona kortelė
atlantas.lt nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas (DK) nagrinėjo 15-ojo turo mače tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ įvykusį epizodą.

Po kilusio apsistumdymo tarp abiejų komandų žaidėjų teisėjas Darius Petraška 68-ąją dvikovos minutę parodė raudoną kortelę „Atlanto“ saugui Titui Vitukynui už sudavimą delnu varžovui per veidą.

„Video peržiūros metu paaiškėjo, kad šį pažeidimą padarė ne Titas Vitukynas, o Marius Činikas. Rungtynių teisėjas Darius Petraška patvirtino, kad kortelė buvo įrašyta ne tam žaidėjui“, – rašoma bylos santraukoje.

LFF DK nusprendė panaikinti T. Vitukynui skirtą raudoną kortelę, o už smūgį varžovui delnu per veidą „Atlanto“ žaidėjui Mariui Činikui skirti 2 (dvejų) rungtynių diskvalifikaciją.

15-ojo turo rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ baigėsi lygiosiomis 1:1.