20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Atlanto“ treneris R.Žvingilas: „Pagal visus kriterijus buvome verti pergalės“

„Atlanto“ treneris R.Žvingilas: „Pagal visus kriterijus buvome verti pergalės“

Pačioje mačo pabaigoje pasiekti įvarčiai leido Klaipėdos „Atlantui“ lengviau atsikvėpti „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rungtynėse. Palaužę Utenos „Utenio“pasipriešinimą, uostamiesčio futbolininkai įsirašė dar tris taškus į savo sąskaitą turnyro lentelėje - 2:0 (0:0).

Po mačo diskvalifikuoto „Atlanto“ vyr. trenerio Konstantino Sarsanijos funkcijas vienerioms rungtynėms perėmęs treneris Rimantas Žvingilas pripažino, kad uteniškiai pagadino nervus ne tik komandai, bet ir stadione susirinkusiems žiūrovams.

„Toks vidinis jausmas buvo. Tikėjau iki paskutinės minutės, kad mes ir pagal žaidimą, ir pagal visus kriterijus, buvome verti pergalės. Kartais būna tokios rungtynės, kuriose spaudi, spaudi, bet to įvarčio nėra. Šiandien pelnytai laimėjome. Ačiū „Uteniui“ už dvikovą, už kovą, kurios galbūt nelaukėme. Pagaliau laimėjome rungtynes. Nelaimėtų rungtynių šleifas tęsėsi gal mėnesį. Svarbiausia - trys taškai, o mes toliau dalyvaujame procese dėl čempionų titulo“, - kalbėjo treneris.

Sakydamas, kad kurti visada yra sunkiau, nei ardyti, vis tik R.Žvingilas pripažino, kad „Utenis“ ne tik gynėsi, bet ir bandė kontratakuoti, nors pavojingų momentų ir nesukūrė.

„Galutinį sprendimą dėl keitimų priėmė komandos vyr. treneris. Svarstyti, ar jie nebuvo per vėlai, galima, bet rezultatas yra - trys taškai. Manau, kad viskas buvo laiku“, - vėlyvus keitimus komentavo specialistas.

Pirmąjį savo įvartį čempionate pelnęs Domantas Šimkus teigė, kad treneris liepė sustiprinti žaidimą bei stengtis smūgiuoti iš toli.

„Gerai gavosi. Išėjome, sustiprinome žaidimą, įmušėme du įvarčius - pergalė. Labai smagu. Turėjome anksčiau įmušti, nes turėjome daugiau šansų, spaudėme. Bet turiu pagirti „Utenį“, jie gerai gynėsi, susispaudę, bet turėjome galimybę ir įmušėme“, - sakė „Atlanto“ saugas.

Svečių žaidimas jo nenustebino, nes žemiau turnyro lentelėje esančios komandos rungtynėse prieš uostamiesčio klubą visų pirma rūpinasi savo vartų saugumu.

„Įvartis reiškia labai daug. Ilgai jo laukiau. Toks šansas - suklydo gynėjas ir teliko tik įmušti įvartį. Labai smagu ir tęsime kovą toliau. Po Europos lygos rungtynių nuotaika buvo nuslūgusi, nes turėjome visus šansus praeiti suomius. Dabar atsistatinėjame ir stengiamės, kad viskas būtų gerai lygoje“, - kalbėjo D.Šimkus. 

FK „Atlantas“ nuotr.