20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

A.Veselinovičius: „Gaila, bet nesurinkome tiek taškų, kiek planavome“

A.Veselinovičius: „Gaila, bet nesurinkome tiek taškų, kiek planavome“

Marijampolės „Sūduva“ savo žiūrovų akivaizdoje nusileido „Trakų“ komandai, pratęsdama pralaimėtų rungtynių prieš „SMScredit.lt A lygos“ čempioną ir vicečempioną seriją.

Po mačo komandos vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius, sveikindamas riterius su pergale, sakė, kad jo vadovaujami futbolininkai kovą pradėjo labai gerai, išpildydami visus prieš rungtynes gautus nurodymus.

„Gerai atverdavome erdves, atakavome būtent ten, kur, mūsų nuomone, turėjome atakuoti, žaisdami prieš „Trakus“, bet vienas momentas labai daug paveikė mūsų žaidimą. Pirmuoju smūgiu į mūsų vartus jie įmušė. Įvartis mus labai paveikė psichologiškai. Po rungtynių prieš „Žalgirį“, kai pirmavome, bet pralaimėjome rungtynes, to buvo per daug. Matėsi, po įvarčio mums prireikė 10-15 minučių, mes praradome kompaktiškumą, organizuotumą. Kėlinio gale vėl ėmėme žaisti taip, kaip reikia, susigrąžinome iniciatyvą. Per pertrauką nuraminome futbolininkus, bet antras įvartis mus nokautavo. Per tris dienas sunku atsistatyti po tokių situacijų, kurios įvyko per paskutines keturias dienas“, - kalbėjo A.Veselinovičius.

Stratego teigimu, po sunkios atkarpos, kai teko žaisti prieš „Atlantą“, „Žalgirį“ ir „Trakus“, pertrauka čempionate bus labai reikalinga psichologiniam ir fiziniam atsistatymui bei mini traumų išsigydymui.

„Po šių trijų rungtynių, kurias žaidėme su stipriausiais varžovais, esu patenkintas tuo, kaip žaidėme prieš „Atlantą“ir „Žalgirį“, šiandien gerai žaidėme kai kurias atkarpas. Gaila, bet nesurinkome tiek taškų, kiek planavome. Nieko nelieka, tik judėti į priekį ir dirbti toliau“, - pridėjo A.Veselinovičius.

Arenoje susirinkę žiūrovai antrajame kėlinyje ėmė skanduoti Valentino Baranovskio pavardę, prašydami trenerio išleisti šį futbolininką į aikštę. Dideliam jų džiaugsmui, prašymas buvo išgirstas.

Pats V.Baranovskis teigė, kad buvo neblogo lygio rungtynės prieš vertą dėmesio priešininką. Pasak sūduviškio, jo komanda kontroliavo padėtį pirmas 20 mačo minučių, tačiau praleido įvartį po geros svečių kontratakos.

„Bandėme atakuoti, bet nepadarydavome paskutinio tikslaus perdavimo, neužsikabinome. Antrajame kėlinyje gavome šoką - įvartį lygioje vietoje. Praradome viduryje kamuolį, jie gerai išbėgo į kontrataką, įmušė. Bandėme lyginti, bet „Trakai“ yra gera komanda, kompaktiškai gynėsi, buvo labai sunku kažkur rasti laisvą vietą. Jie nusipelnė pergalės“, - sakė publikos numylėtinis.

V.Baranovskis gyrė svečių krašto saugus, kurie išnaudojo į priekį skubėjusios „Sūduvos“ paliktas erdves.

Foto: Valdas Knyzelis, lff.lt