20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

A.Veselinovičius: „Ko nusipelnėme, tą ir gavome“

A.Veselinovičius: „Ko nusipelnėme, tą ir gavome“

Dramatiškose „SMScredit.lt A lygos“ 6-o turo rungtynėse Kaune dusyk pirmavusi Marijampolės „Sūduva“ persvaros neišlaikė ir su „Kauno Žalgiriu“ pasidalijo po tašką - 2:2 (0:0).

Suvalkiečių vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius pripažino, kad jo komanda padarė viską, kad rungtynėse netrūktų intrigos.

„Mes šiandien buvome komanda, kuri parodė, kiek daug reikia stengtis norint įmušti ir kaip lengvai galima praleisti. Turime pripažinti, kad nežaidėme tuo lygiu, kuriuo galime žaisti. Prieš rungtynes turėjome visai kitą žaidimo įdėją. Aikštėje neatrodėme taip, kaip norėjome, kaip ruošėmės rungtynėms. Darėme daug klaidų, mūsų veiksmuose nebuvo pusiausvyros, kompaktiškumo, erdvių išnaudojimo. Ko nusipelnėme, tą ir gavome“, - sakė „Sūduvos“ strategas.

Dėl šių priežasčių pertraukos metu teko atlikti taktines korekcijas, kurios, trenerio nuomone, pasiteisino, nes du į kitas pozicijas perstatyti žaidėjai įmušė įvarčius.

„Per pertrauką padarytos korekcijos turėjo pagerinti mūsų žaidimą trečioje aikštės dalyje prie varžovo vartų, kur pirmoje rungtynių pusėje žaidėme neteisingai. Sprendimas buvo teisingas. Tačiau vietoje to, kad taip žaisti visas 90 minučių, mes teisingai aikštėje darbavomės tik periodiškai. Kai nevykdai plano, tai pajaučia ir varžovas, todėl atsiranda spragos“, - savo komandos žaidimą analizavo A.Veselinovičius, pripažindamas, kad iškovotu tašku nėra patenkintas.

Pirmojo įvarčio autorius Andro Švrljuga pripažino, kad komanda nežino kaip pirmaujant pabaigti rungtynes pergalingai.

„Pirmaujame vienu įvarčiu, bet nuolat kyla nemalonumų. Jei pamenate, po rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“ sakiau, kad tąsyk jiems pasisekė. Tačiau dabar galiu pasakyti, kad tai nebuvo sėkmė, nes mes rungtynių pabaigose praleidžiame nuolat. Kažką darome blogai“, - kodėl komanda neišsaugo persvaros, svarstė „Sūduvos“ legionierius iš Kroatijos.

Lino Žemgulio nuotr.