20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

A.Veselinovičius: „Šiuolaikiniame futbole taškus rinkti nėra lengva“

A.Veselinovičius: „Šiuolaikiniame futbole taškus rinkti nėra lengva“

Dramatiškose rungtynėse Kaune Marijampolės „Sūduva“ tik pačioje antrojo kėlinio pabaigoje įmušė pergalingą įvartį į „Stumbro“ vartus iš iškovojo antrają pergalę „SMScredit.lt A lygoje“.

Po mačo „Sūduvos“ vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius prisiminė, kad dar po dvikovos su Klaipėdos „Atlantu“ prognozavo, jog tokių neprognozuojamų rungtynių Lietuvos čempionate netrūks, todėl sveikino savo komandos žaidėjus su pergale.

„Šiuolaikiniame futbole taškus rinkti nėra lengva. Ne visada tai pavyksta, nes visos komandos yra labai pajėgios, rimtai ruošiasi kovoms. Sveikinu savo žaidėjus, parodžiusius charakterį, discipliną ir norą. Pirmąjį kėlinį sužaidėme labai aukštame lygyje. Pasiūlėme tokį žaidimo ritmą, kurio „Stumbrui“ atlaikyti nebuvo galimybės. Sukūrėme labai daug momentų, bet gaila, kad įmušėme tik kartą. Praleidus pačioje kėlinio pabaigoje, padidėja psichologinis spaudimas, bet antrajame kėlinyje sugebėjome laimėti. Svarbiausia - trys taškai“, - teigė treneris.

A.Veselinovičius nesureikšimo klaidų, po kurių buvo praleisti įvarčiai, sakydamas, kad futbole pasitaiko visko. Pasak jo, reikia nusiteikti pozityviai ir žiūrėti į priekį. 

„Žaidžiant futbolą, klaidų visada bus, tačiau reikia jas kuo greičiau užmiršti, išanalizuoti ir stengtis, kad kitose rungtynėse jos nepasikartotų. Daugiau nieko nereikia“, - pridėjo „Sūduvos“ strategas.

 Suvalkijos komandos gynėjas Algis Jankauskas sakė, kad tikėjosi sunkių rungtynių ir žaisti po dviejų pralaimėjimų buvo sunku, tačiau komanda į Kauną atvyko tik pergalės.

„Mums reikia patiems žiūrėti į save. Kol kas dar nedemonstruojame to žaidimo, kokį turėtume demonstruoti. Abu įvarčiai buvo nelaimingi, bet toks gyvenimas. Svarbu, kad atsitiesėme gale rungtynių ir persvėrėme rezultatą“, - kalbėjo A.Jankauskas, sutikdamas, kad pergalė „Sūduvai“ buvo labai svarbi psichologiškai.

FK „Stumbras“ nuotr.