20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Banga“ dar sykį įveikė „Džiugą“

„Banga“ dar sykį įveikė „Džiugą“
fkbanga.lt nuotr.

Trečiadienį Gargžduose „Banga“ draugiškose rungtynėse 3:2 (2:0) įveikė Telšių „Džiugą“.

Draugiškas rungtynes „Banga“ žaidė po ilgesnės pertraukos, nes savaitgalį planuotos draugiškos rungtynės Rygoje neįvyko latvių ekipą išguldžius COVID-19.

Jau dvikovos pradžioje meistriškumą teko demonstruoti Kornelijui Smilingiui – „Bangos“ vartų sargas atrėmė baudinį. 10 minutę baudos smūgiu Shogo Yoshikawa pasiuntė kamuolį į varžovų vartus – 1:0. Kietai kovojusios komandos sulaukė gausybės geltonų kortelių, o kėlinį svečiams teko baigti mažumoje. Tuo pasinaudojo „Banga“ – 45 min. Renanas Paulino padvigubino persvarą – 2:0.

Antrąjį kėlinį komandos vėl pradėjo pilnų sudėčių, tačiau tai nesutrukdė gargždiškiams pasižymėti ir trečiąjį kartą – po Karolio Žebrausko perdavimo tiksliai smūgiavo Robertas Vėževičius – 3:0.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė nemažai jaunų žaidėjų ir „Džiugui“ pavyko rezultatą sušvelninti (55 ir 79 minutę). Savo šansų turėjo ir „Banga“ – arčiausiai įvarčio buvo Sh. Yoshikawa, sukirtęs kamuolį į skersinį.

„Bangos“ sudėtis: K. Smilingis (45 min. M. Bertašius, 70 min. P. Survila), G. Vieira, M. Pinto (60 min. K. Pliuškys), E. Stočkunas, V. Antužis (60 min. A. Lūža), R. Paulino (60 min. P. Kasperavičius), B. Gailius (60 min. T. Beržonskis), K. Žebrauskas, Sh. Yoshikawa, J. Reisas (60 min. K. Birgiola), R. Vėževičius (60 min. D. Zubauskas).

Dėl ligų ir traumų šiose rungtynėse negalėjo žaisti D. Norvilas, M. Petrikas, I. Venckus, J. Kerpė ir K. Toleikis.

Šeštadienį 15 valandą Vilniuje BFA arenoje „Banga“ susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“.