20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Banga“ iškovojo vietą kito sezono čempionate

„Banga“ iškovojo vietą kito sezono čempionate
Jurgitos Riekašienės nuotr.

Šeštadienį Klaipėdoje buvo sužaistos antrosios pereinamosios rungtynės tarp „Palangos“ bei Gargždų „Bangos“ ekipų.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios 2:2 (0:1), po kurių gargždiškiai išsikovojo vietą kito sezono A lygoje.

Pirmasis komandų susitikimas, vykęs Gargžduose, baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0 (1:0).

Klaipėdoje svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 45-ąją minutę akistatoje su vartininku Mariumi Paukšte pranašesnis buvo šiame sezone į Lietuvą sugrįžęs Jonas Bičkus.

„Palanga“ sugebėjo pakurstyti intrigą ir 66-ąją bei 75-ąją minutę pelnė du įvarčius – tada įspūdingais tolimais smūgiais pasižymėjo kapitonas Sergejus Mošnikovas ir Josipas Jurjevičius.

Nominalūs aikštės šeimininkai turėjo galimybių įmušti trečią sykį, tačiau paskutinės „Bangos“ atakos metu tašką šiame mače padėjo J. Bičkus.

Pastarąjį kartą Gargždų klubas A lygoje varžėsi 2014 metų sezone.

Sportiniu principu vietą kito sezono Lietuvos čempionate išsikovojo Telšių „Džiugas“, kuris šiemet triumfavo Pirmos lygos pirmenybėse.