20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Čempionų gretose – du latviai

Čempionų gretose – du latviai
fksuduva.lt nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ iki 2020 m. sezono pabaigos sudarė kontraktą su vidurio saugu iš Latvijos Glebu Kluškinu.

27 metų futbolininkui tai bus pirmoji karjeros stotelė už Latvijos ribų. Gimtinėje jis yra atstovavęs Rygos „Daugava“, „Jelgava“ ir RFS klubams. Pastarajam „Sūduvos“ naujokas priklausė nuo 2018-ųjų pradžios iki dabar.

G. Kluškinas yra sužaidęs 19 rungtynių Latvijos nacionalinėje komandoje, per jas pelnė 2 įvarčius.

„Sūduvoje“ latvis vilkės 32 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Prie „Sūduvos“ prieš A lygos kovų atnaujinimą prisijungė dar vienas žaidėjas – latvis puolėjas Valerijus Šabala.

25 metų futbolininkas yra sužaidęs 53 rungtynes Latvijos nacionalinėje rinktinėje, per jas pelnė 12 įvarčių.

Rygoje futbolininko karjerą pradėjęs puolėjas 2014-aisiais pasirašė kontraktą su „Club Brugge“ (Belgija), tačiau buvo nuolat nuomojamas kitoms komandoms. Taip latvis spėjo parungtyniauti Famagustos „Anorthosis“ (Kipras), „Jablonec“ ir „Pribram“ (Čekija), Legnicos „Miedz“ (Lenkija), Dunajskos Stredos DAC (Slovakija) bei gimtinės „Riga“ ekipose.

2017-aisiais V. Šabala sugrįžo į Lenkiją – pasirašė kontraktą su Bielsko Bialos „Podbeskidzie“, iš kurios 2019-ųjų viduryje sugrįžo į jau pažįstamą „Miedz“.

„Sūduvos“ naujokas vilkės 20 numeriu pažymėtus marškinėlius ir komandoje, kaip ir G. Kluškinas, gali debiutuoti jau birželio 1-ąją per rungtynes Marijampolės „Hikvision“ arenoje su „Kauno Žalgiriu“ (pradžia – 18 val.).

***

„Sūduva“ iš Alytaus „Dainavos“ iki 2020 m. sezono pabaigos išsinuomojo du 19-mečius futbolininkus – Renatą Banevičių ir Vakarį Kalėdą.

Saugas R. Banevičius su „Sūduva“ treniravosi dar prieš 2019 m. sezoną, buvo su komanda išvykęs ir į treniruočių stovyklą Kipre. Vis dėlto vėliau futbolininkas grįžo į Alytų.

LFF I lygoje 2019-aisiais R. Banevičius sužaidė 26 rungtynes, per jas pelnė 5 įvarčius.

Gynėjas V. Kalėda praeitą sezoną atstovavo „Dainavai“ per 22 rungtynes ir pasižymėjo 3 įvarčiais.

Abu futbolininkai pastaruoju metu treniravosi su „Sūduva“ ir šeštadienį dalyvavo komandos tarpusavio rungtynėse.

„Sūduva“ artimiausias rungtynes žais birželio 1 d. 18 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su „Kauno Žalgiriu“.