20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

D. Gvildys: „Antrą kėlinį laimėjome – galime pasidžiaugti bent tuo“

D. Gvildys: „Antrą kėlinį laimėjome – galime pasidžiaugti bent tuo“

Kauno „Stumbras“ naują „SMScredit.lt A lygos“ sezoną pradėjo dvejomis nesėkmėmis prieš pirmenybių lyderius, šį sykį praleisdamas net šešis įvarčius nuo Vilniaus „Žalgirio“.

Kauniečių strategas Darius Gvildys apgailestavo dėl itin slogaus pirmo kėlinio, tačiau pasidžiaugė komandos žaidimu po pertraukos, pavykus pelnyti du įvarčius.

„Prieš rungtynes apkalbėjome, kas, kur ir kaip turėtų būti. Sunku įvardinti, ar pirmas praleistas įvartis, ar išlyginamasis išmušė iš vėžių. Matėsi, kad „Žalgiris“ pagavo malonumą ir mes kažkaip nespėdavome. Čempionai iš karto parodė klasę, primušė įvarčių.

Antrame kėlinyje pasisekė žaidėjus nuraminti. Žinau, kad vaikinai gali žaisti – antras kėlinys tą parodė. Padėkojau vaikinams, buvo daug momentų. Labai vaikiškai klydome gynyboje, bet antras kėlinys nuteikia – gal perspektyvoje sužaisime gerų rungtynių.

Pagrindiniam mūsų vartininkui buvo sumušta šlaunis, davėme šansą Aleksandrui Sikorskiui, žinojome, kas laukia. Gal jaudulys vartininką paveikė – vaikiška klaida. Antrame kėlinyje sužaidė neblogai, pagelbėjo komandai. Antrą kėlinį laimėjome – galime pasidžiaugti bent tuo“, – pasakojo „Stumbro“ vairininkas.

Savo ruožtu įvartį pelnęs bei rezultatyvų perdavimą atlikęs Audrius Račkus teigė, kad, demonstruojant tokią gynybą, taškų prieš čempioną tikėtis sunku: „Jeigu praleidi šešis – niekada nelaimėsi. Nelabai džiaugiuosi tais įvarčiais. Po tokių pirmų praleistų įvarčių prieš „Žalgirį“ psichologiškai labai sunku. Treniruočių metu šlifuojame standartines padėtis, turime derinių.“