20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

D. Pušičius: „Buvome geresnė komanda“

D. Pušičius: „Buvome geresnė komanda“
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Pirmasis Domagojaus Pušičiaus įvartis Marijampolės „Sūduvoje“ tapo labai svarbiu – jo dėka komanda įveikė Vilniaus „Žalgirį“ 1:0 ir labai priartėjo prie trečiojo iš eilės čempionų titulo.

Dabar Marijampolės ir Vilniaus komandas turnyro lentelėje skiria 10 taškų ir tai reiškia, kad „Sūduvai“ per likusias 5 rungtynes užtenka laimėti dukart, kad vėl džiaugtųsi čempionų taure.

Lemtingas rungtynių epizodas nutiko 22 min., kai Andro Švrljuga kampinio metu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o joje, išsivadavęs iš gynėjų gniaužtų, smūgį galva atliko Semiras Kerla.

„Žalgirio“ vartininkas sugebėjo kamuolį atmušti, bet pirmas prie jo spėjo D. Pušičius, išsivadavęs iš Victoro Perezo globos ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

„Standartinėms padėtims skiriame daug dėmesio treniruotėse, Semiras yra labai stiprus kovojant dėl kamuolių ore, tad ir šį kartą jis atliko gerą smūgį. Vartininkas atmušė kamuolį tiesiai prieš mane, tad man nebuvo sunku pelnyti įvartį. Atsidūriau reikiamoje vietoje reikiamu laiku“, – apie savo debiutinį įvartį sakė kroatas.

Pasak „Sūduvos“ saugo, marijampoliečiai aikštėje įrodė, kad buvo verti pergalės.

„Rungtynės buvo sunkios, pirmojoje jų dalyje turėjome sunkumų, bet žvelgiant į visas rungtynes, manau, galime sakyti, kad buvome geresnė komanda ir nusipelnėme pergalės“, – tvirtino D. Pušičius.