20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Dvi A lygos komandos tarpusavyje sužaidė draugišką mačą

Dvi A lygos komandos tarpusavyje sužaidė draugišką mačą
Sauliaus Čirbos nuotr.

Pertrauką A lygoje „Kauno Žalgirio“ komanda išnaudojo sužaisdama kontrolines rungtynes su Lietuvos čempionate dalyvaujančiu „Panevėžio“ klubu. Panevėžyje vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (1:2).

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione žalgiriečiai pirmieji išsiveržė į priekį, o įvarčiu pasižymėjo gynėjas Stevenas Thicot. Iki šiol prancūzas vilkėdamas žaliai baltus marškinėlius pasižymėjęs nebuvo.

Vis tik, gera rungtynių pradžia buvo tik pusė darbo. Varžovai netrukus išlygino rezultatą, o iki pertraukos dar sugebėjo išsiveržti į priekį. Įvarčius pelnė Rafaelis Floro bei Ignas Kružikas.

Po pertraukos komandos vėl keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau vienintelis įvarčiu pasibaigęs išpuolis vėl priklausė „Kauno Žalgiriui“, kai pasižymėjo Gratas Sirgėdas.

Šiemet A lygoje nebesusitiksiančios komandos galiausiai baigė rungtynes, kuriose išsiskyrė taikiai – 2:2.

Artimiausias A lygos rungtynes kauniečiai rugsėjo 27 dieną Gargžduose žais su vietos „Banga“, o iki kitos rinktinių pertraukos dar lauks spalio 3 dienos dvikova namuose su Vilniaus „Žalgiriu“.