20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Džiugas“ ir „Banga“ taip pat gavo A lygos licencijas

„Džiugas“ ir „Banga“ taip pat gavo A lygos licencijas
Kulis Photography nuotr.

Vasario 10 d. vykusiame LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl „Optibet A lygos“ licencijos siekusių klubų pateiktų apeliacijų. 

Įvertinęs klubų pateiktą medžiagą LFF Apeliacinis licencijavimo komitetas priėmė sprendimą patenkinti VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ („Džiugas“) ir VšĮ „Gargždų futbolas“ („Banga“) pateiktas apeliacijas ir klubams išduoti 2022 m. sezono „Optibet A lygos“ licencijas.  

2022 m. „Optibet A lygos“ licencijos buvo išduotos visiems jų siekusiems klubams. 

Po šio sprendimo galutinis 2022 m. „Optibet A lygos“ licencijų gavėjų sąrašas yra toks:  Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, „Kauno Žalgiris“, „Panevėžys“, Kauno r. „Hegelmann“, Vilniaus „Riteriai“, Gargždų „Banga“, Telšių „Džiugas“, „Šiauliai“, „Jonava“.  

Taip pat primename, kad Licencijavimo komiteto posėdis dėl I, II ir moterų A lygos licencijų išdavimo vyks vasario 18 d. Prireikus, Apeliacinis licencijavimo komitetas rinktųsi vasario 25 d.