20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Džiugas“ išlaikė tris svarbius žaidėjus

„Džiugas“ išlaikė tris svarbius žaidėjus
Domanto Aleksyno nuotr.

Pasiruošimą ateinančiam sezonui jau pradėjęs Telšių „Džiugas“ išsaugojo tris svarbius futbolininkus.

Ateinančiame sezone vilkint „Džiugo“ marškinėlius ir toliau matysime Davydą Arlauskį, Tomą Rapalavičių bei ukrainietį Konstantiną Šulcą.

Davydas praėjusiame sezone buvo vienas kertinių „Džiugo“ žaidėjų, per 25 rungtynes įmušęs 13 įvarčių. T. Rapalavičius buvo vienas svarbiausių žaidėjų gynybinėje linijoje ir Pirmoje lygoje sužaidė 27 rungtynes bei pasižymėjo vienu įvarčiu, tuo tarpu įprastai krašto gynėjo, tačiau praėjusiame sezone ir centro gynėjo pozicijoje adaptavęsis K. Šulcas praėjusiame sezone sužaidė 28 rungtynes ir įmušė 4 įvarčius.

Jau žinoma, jog kitame sezone „Džiugo“ gretose nebebus Skirmanto Rakausko. Pastarasis jau prisijungė prie Gargždų „Bangos“ ekipos.

Praėjusiame Pirmos lygos sezone per 25 rungtynes Skirmantas įmušė 7 įvarčius. Klubas dėkoja žaidėjui už svarų indėlį praėjusiame sezone ir linki sėkmės ateityje.

Taip pat paaiškėjo paskutiniai „Džiugo“ varžovai pasiruošimo cikle. Vasario 22 dieną Kaune laukia draugiškos rungtynės su Kauno „Žalgirio“ klubu, o vasario 29 dieną – Telšiuose su „Jonavos“ ekipa.

Artimiausios draugiškos rungtynės laukia jau sausio 25 dieną – į Telšius atvyks FA „Šiauliai“.