20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

E. Kloniūnas sugrįžo į „Kauno Žalgirį“, R. Matosas vėl žais „Bangoje“

E. Kloniūnas sugrįžo į „Kauno Žalgirį“, R. Matosas vėl žais „Bangoje“
zalgiris.lt nuotr.

Artėjant UEFA Konferencijų lygos kovoms – pirmieji pokyčiai „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo sudėtyje. Prie jos prisijungė jau anksčiau Kaune rungtyniavęs Edvinas Kloniūnas.

22-ejų metų saugo ir gynėjo pozicijose rungtyniauti galintis futbolininkas komandoje nebus visiškas naujokas. Čia jis rungtyniavo nuo 2015 iki 2019 metų, per penkis sezonus A lygoje sužaidė daugiau nei 80 rungtynių ir įmušė 7 įvarčius.

2019-ųjų vasarą ilgametis Lietuvos jaunimo rinktinių narys išvyko į Kroatiją ir prisijungė prie antroje šios šalies lygoje rungtyniaujančio Bijelo Brdo BSK klubo. 

Po ten praleistų metų lietuvis persikėlė į antroje Armėnijos lygoje rungtyniaujantį „Sevan“ klubą, su kuriuo tapo lygos nugalėtoju ir iškovojo vietą kito sezono stipriausioje šalies lygoje. Pats futbolininkas prie komandos sėkmės prisidėjo 6 įvarčiais.

Dar 2019-aisiais E.Kloniūnas su „Kauno Žalgirio“ klubu debiutavo ir UEFA Europos lygos atrankoje, kai kauniečiai nusileido Limasolio „Apollon“ ekipai.

Tiesa, sutartį su klubu sudaręs futbolininkas artimiausiose „Kauno Žalgirio“ rungtynėse su „Panevėžiu“ dar nerungtyniaus.

Įpusėjus „Optibet A lygos“ sezonui „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas atsisveikino su legionieriumi. Nuo šiol klube nerungtyniaus brazilas Renato Matosas.

25-erių krašto saugo ir gynėjo pozicijose rungtyniavęs futbolininkas į Kauną atvyko dar 2019-aisiais, o vėliau persikėlė į Gargždų „Bangos“ ekipą. Puikų sezoną Gargžduose sužaidęs legionierius vėl sugrįžo į „Kauno Žalgirio“ gretas.

Šiame Lietuvos čempionato sezone Renato per 17 sužaistų rungtynių įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o startinėje sudėtyje pasirodė 8 kartus.

2019-ųjų sezone futbolininkas per 12 rungtynių taip pat įmušė įvartį, o žaisdamas Gargžduose per 18 susitikimų pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Anksčiau Brazilijoje ir Portugalijoje rungtyniavęs R. Matosas ir vėl apsivilks  „Bangos“ marškinėlius.