20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Gynėjas G.Freidgeimas atsisveikino su „Žalgiriu“

Gynėjas G.Freidgeimas atsisveikino su „Žalgiriu“

Su vienerių metų pertrauka nuo 2011-ųjų Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Georgas Freidgeimas paliko Lietuvos čempionų komandą ir karjerą pratęs Kokšetau „Okžetpes“ ekipoje.

Į Kazachstano čempionatą gynėjas sugrįš po pusės sezono pauzės – 2016 metais G.Freidgeimas rungtyniavo Pavlodaro „Irtyš“ klube, su kuriuo šalies pirmenybėse iškovojo trečią vietą bei padėjo komandai prasibrauti į taurės finalą. Praėjusiame sezone buvęs žalgirietis per 29 dvikovas pasižymėjo vieną kartą. Šiuo metu Kokšetau klubas tarp dvylikos ekipų turnyro lentelėje užima dešimtąją poziciją, o praėjusiais metais liko penktoje vietoje.

Komandą palikęs kaišiadorietis vicekapitono pareigas užleido Darvydui Šernui.

Šiemet 29-erių G.Freidgeimas A lygoje sužaidė 9-erias rungtynes, iš kurių 8-erias pradėjo starto sudėtyje ir per jas įvarčių nepelnė bei užsidirbo tris geltonas korteles. Gynėjas taip pat žaidė ir Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrojo etapo dvikovoje su Gargždų „Banga“.

„Norėčiau palinkėti žalgiriečiams gero likusio sezono, labai nuoširdžiai juos palaikysiu Čempionų lygos atrankos rungtynėse! Tikiu, kad „Žalgiris“ šiais metais prasibraus į tolimesnius etapus, nes žalgiriečiai tikrai to verti! Labai didelis ačiū visai „Žalgirio“ šeimai, labai visų pasiilgsiu! Buvo labai didelė garbė ir malonumas būti to dalimi! Tikiuosi ateityje dar susitiksime! 

Kazachstane – naujas klubas su naujais iššūkiais. Praeitais metais Kazachstane koviausi dėl aukščiausių trofėjų, šį kartą atėjo metas padėti komandai, pakliuvusiai į nesėkmių ruožą. „Okžetpes“ treneris ir vadovybė labai norėjo mane matyti savo komandoje, tad susitarė su „Žalgiriu“ ir taip aš atsidūriau čia. Su nekantrumu laukiu naujų iššūkių!“, – su „Žalgiriu“ atsisveikino G.Freidgeimas.

Artimiausios „Žalgirio“ rungtynės įvyks birželio 20-ąją dieną. 16-ojo A lygos turo susitikimas svečiuose su „Jonava“ prasidės nuo 18 val.

Sauliaus Čirbos nuotr.