20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Hegelmann“ atliko rokiruotę tarp vidurio gynėjų

„Hegelmann“ atliko rokiruotę tarp vidurio gynėjų
fchegelmann.com nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ toliau rikiuoja gretas naujajam sezonui. Mėlynai balti pasirašė sutartį su nemažai ir įdomios patirties Baltarusijoje sukaupusiu vidurio gynėju iš Nigerijos Samueliu Odeoyibo.

Aukštas ir fiziškai gerai sudėtas 28 metų legionierius į Lietuvą atvyksta po penkių sezonų praleistų kaimyninės Baltarusijos klubuose.

Tiesa, S. Odeoyibo kelias iki Baltarusijos aukščiausios lygos nebuvo rožėmis klotas. Pirmą kartą į šią šalį afrikietis atvyko dar 2012 metais, tačiau ne iš karto buvo pastebėtas vietinių futbolo specialistų. Nigeriečiui teko dirbti įvairius su futbolu nesusijusius darbus bei futbolą žaisti tik mėgėjiškai, kol jo nesurado Baltarusijoje gerai žinomas treneris Jurijus Puntusas.

2016 metais S. Odeoyibo prisijungė prie Baltarusijos čempionate debiutavusio Minsko „Krumkačy“ klubo. Pusę sezono gynėjas rungtyniavo B komandoje, o vėliau buvo paskolintas kitai lygos komandai Navapolacko „Naftan“.

2018 metų pradžioje nigerietis sukirto rankomis su Pirmos lygos Mikaševičių „Granit“ ekipa, bet po sezono jį persiviliojo Babruisko „Belšina“ klubas, su kuriuo žaidėjas laimėjo pirmenybes ir 2020 metais vėl rungtyniavo aukščiausioje lygoje. Visgi „Belšina“ komandai sezonas susiklostė ne itin sėkmingai ir ekipa buvo priversta palikti lygą, o pats žaidėjas pasliko rungtyniauti Baltarusijos čempionate, nes jam sutartį pasiūlė Žodzinos „Torpedo-BelAZ“.

„Esu labai laimingas galėdamas atvykti čia. Žinau, jog manęs komanda labai norėjo, tai sužinojau iš savo agento. Pabendravus su klubo sporto direktoriumi supratau, kad komanda auganti ir kelianti sau aukštus tikslus. Aš noriu juos padėti įgyvendinti, dėl to ir atvykau čia.

Visų pirma noriu padėti komandai pasiekti jos tikslus, nes tik taip galėsiu įgyvendinti ir savo siekius. Stengsiuosi ir darysiu viską, kad komanda būtų laiminga“, – kalbėjo S. Odeoyibo.

Ekipoje nigerietis galės debiutuoti jau rytoj, vasario 9 dieną, per kontrolines rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“.

***

Legionierius iš Kolumbijos Jose Luisas Mosquera mėlynai baltiems nebeatstovaus – futbolininko ir klubo keliai išsiskyrė.

„Hegelmann“ dėkoja J. Mosquera už darbą, atsidavimą komandai, indėlį 2021 metais ir linki sėkmės tolimesniuose karjeros etapuose.

Kauno rajono klubui kolumbietis atstovavo nuo 2021 m. sezono pradžios.

Iš viso per sezoną J. Mosquera sužaidė 11 rungtynių, iš jų – 8 „Optibet A lygoje“. Įsimintiniausias savo rungtynes gynėjas sužaidė 2021 m. rugpjūčio 27 dieną prieš Marijampolės „Sūduvą“. Kolumbietis išsiskyrė solidžiu žaidimu: laimėjo visas 8 dvikovas bei surinko 258 „InStat“ naudingumo balus.