20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

K. Sarsanija: „Pralaimėti tokį mačą yra labai apmaudu“

K. Sarsanija: „Pralaimėti tokį mačą yra labai apmaudu“

Klaipėdos „Atlantas“ principinėje „SMScredit.lt A lygos“ II turo dvikovoje nusileido Marijampolės „Sūduvai“ - vienai iš pagrindinių konkurentų kovoje dėl medalių. Po minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) pralaimėtų rungtynių pajūrio komandos vyr. treneris Konstantinas Sarsanija pasveikino varžovus su pergale, bet neslėpė nusivylimo, kalbėdamas apie dvikovos baigtį.

„Jie stengėsi, žaidė maksimaliai tiek, kiek gali šiai dienai, todėl sveikinu juo su pergale. Kalbant apie rungtynes, tokį mačą pralaimėti yra labai apmaudu, nes jei „Sūduva“ ir turėjo kokių nors šansų, tai nebent įmušti tokį įvartį standartinės situacijos metu. Kitokių šansų jiems nemačiau“, - sakė K.Sarsanija.

Treneris neliko patenkintas savo komandos žaidimu puolime bei teisėjų priimtais sprendimais.

„Šiandien nesugebėjome išnaudoti fizinio pasiruošimo pranašumo, kurį turime. „Sūduva“ - patyrusi komanda, todėl tai pagerins. Mus rezultatas nuvylė, bet nieko baisaus. Turime charakterį, stengsimės judėti į priekį. Pagrindiniu rungtynių herojumi pavadinčiau arbitrą, kuris išsprendė dvikovos laimėtojo klausimą skirdamas baudos smūgį, kurio nebuvo. Taip pat nežinau, už ką buvo parodyta raudona kortelė. Šie teisėjo veiksmai įtakojo rungtynių baigtį“, - piktinosi „Atlanto“ strategas.

Neužtikrintą komandos žaidimą puolime išskyrė ir uostamiesčio klubo gynėjas Rolandas Baravykas.

„Manau, trūko užbaigimo atakose. Atrodė, viską kontroliavome, padarėme porą klaidų, galbūt teisėjo blogi priimti sprendimai nulėmė tą rezultatą. Raudona kortelė - netikėta. Praktiškai iš niekur. Manau teisėjo klaida. Šiandien atvažiavome laimėti, bet pralošėme. Bandysime reabilituotis kitose rungtynėse“, - komandos nesėkmę komentavo R.Baravykas.

foto: Valdas Knyzelis/lff.lt