20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Kauno Žalgiris“ atliko pokyčius saugų grandyje

„Kauno Žalgiris“ atliko pokyčius saugų grandyje
Sauliaus Čirbos nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandoje ir artėjančiame sezone rungtyniaus Lietuvos vyrų futbolo rinktinės saugas Gratas Sirgėdas, su kuriuo klubas pasiekė susitarimą dar bent metams.

Pirmą kartą žaliai baltą aprangą 25-erių futbolininkas apsivilko dar 2017-aisiais. Po solidaus 2018-ųjų sezono saugas išvyko į Marijampolės „Sūduvą“, o 2020-aisiais vėl sugrįžo į Kauną.

A lygoje G. Sirgėdas praėjusiame sezone aikštėje pasirodė 15-oje rungtynių iš 20-ties ir svariai prisidėjo prie pirmą kartą „Kauno Žalgirio“ klubo iškovotų bronzos medalių. Futbolininkas įmušė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Apsispręsti stipriai padėjo praėjęs sezonas, kuriame buvo sukurta puiki komandinė atmosfera, o žaidimas stabiliai gerėjo. Tai leidžia į kitą sezoną žiūrėti optimistiškai, tad su komanda esame pasirengę žengti dar vieną žingsnelį į priekį. Manau, kad turėsime dar aukštesnius tikslus nei praėjusiame sezone“, – Žalgiris.lt sakė žalgirietis.

Vyriausiasis „Kauno Žalgirio“ komandos treneris Rokas Garastas taip pat džiaugėsi klube likusiu futbolininku.

„Grato likimas komandoje yra labai svarbus žingsnis, siekiant išlaikyti tam tikrą žaidėjų branduolį ir toliau tęsiant tokio stiliaus žaidimo propagavimą bei vystymąsi. Jis tobulai tinka mūsų koncepcijai, ją išpildo ir papildo savo gerosiomis žaidimo savybėmis“, – komentavo strategas.

Geras žaidimas klube nepraslydo pro akis ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinės trenerių štabui – Kauno komandos narys buvo nuolat kviečiamas į nacionalinę šalies rinktinę, kurioje pasižymėjo 3 įvarčiais.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas taip pat atsisveikino su dar dviem futbolininkais. Kitąmet komandoje neberungtyniaus saugai Simonas Paulius ir Matas Popiera. Klubas dėkoja futbolininkams ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.