20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Kauno Žalgiris“ atsisveikino su dviem žaidėjais

„Kauno Žalgiris“ atsisveikino su dviem žaidėjais
Evaldo Šemioto nuotr.

Sutartis su Deividu Mikelioniu ir Karoliu Šilkaičiu jau pratęsęs bei su Stevenu Thicot atsisveikinęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas toliau braižo artėjančio sezono kontūrus.

Dvejus metus iš eilės bronzos medalius iškovoję kauniečiai atsisveikino su Deividu Šešplaukiu ir Emmanueliu Davidu.

23-ejų metų D. Šešplaukis į Kauną atvyko 2019-aisiais ir per tą laiką „Optibet A lygoje“ sužaidė 68 susitikimus, per kuriuos pelnė 4 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Po 2021-ųjų sezono baigėsi futbolininko kontraktas, tad žaidėjas karjerą tęs FA „Šiauliai“ gretose.

20-metis E. Davidas į Kauną 2020-ųjų pradžioje atvyko nuomos pagrindais iš Amagerio „Fremad“ klubo Danijoje, o po sezono jo nuomos sutartis taip pat baigėsi.

Per 41 susitikimą „Optibet A lygoje“ iš Nigerijos kilęs žaidėjas pelnė 8 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kauno Žalgirio“ klubas žaidėjams linki sėkmės tolimesnėse jų karjerose.