20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Kauno Žalgiris“ pasipildė kroatu

„Kauno Žalgiris“ pasipildė kroatu
zalgiris.lt nuotr.

2022-ųjų „Optibet A lygos“ sezonui besirengiantis „Kauno Žalgiris“ pasiekė susitarimą su dar vienu futbolininku – Kaune rungtyniaus buvęs Kroatijos jaunimo rinktinių narys Marko Pejičius. Sutartis su žaidėju sudaryta dvejiems metams.

Zagrebo „Dinamo“ auklėtinis sulaukęs pilnametystės tobulėti išvyko į Italijoje rungtyniaujantį „Siena“ klubą, o profesionalo karjerą po metų pradėjo antroje pagal pajėgumą Kroatijos lygoje, „Sesvete“ ekipoje.

Po sėkmingo sezono į futbolininką dėmesį atkreipė legendinis Splito „Hajduk“ klubas, kuriame naujasis žalgirietis praleido beveik trejus metus ir debiutavo UEFA Europos lygos atrankoje.

2016-aisiais kairiojo krašto gynėjo pozicijoje dažniausiai rungtyniaujantis M. Pejičius išvyko į Austriją ir prisijungė prie šios šalies grando – Vienos „Austria“ klubo. Tiesa, daugiau laiko kroatas praleido antroje „Austria“ komandoje.

Pastaruosius dvejus metus, prieš atvykdamas į Lietuvą, M. Pejičius praleido Slovėnijoje. Ten jis prisijungė prie tuo metu antroje šalies lygoje rungtyniavusio „Koper“ klubo ir su juo iškovojo kelialapį į stipriausią šalies divizioną. Praėjusiame sezone naujasis Kauno komandos narys sužaidė 30 rungtynių ir buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas.

„Man tai yra puiki galimybė dar kartą varžytis UEFA turnyro atrankoje ir pakovoti dėl pirmojo trofėjaus karjeroje. Čia buvau puikiai priimtas, o komandos žaidimo stilius man puikiai tinka. Pats esu kairiakojis, gudrus ir per keletą pozicijų žaisti galintis žaidėjas, tad stengsiuosi visais įmanomais būdais padėti komandai“, – Žalgiris.lt pasakojo 26-erių futbolininkas.

Į Lietuvą Kroatijos U-16, U-17 ir U-21 rinktinių narys atvyko dar praėjusią savaitę ir jau spėjo sužaisti kontrolinėse rungtynėse, kuriose „Kauno Žalgiris“ 3:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Su „Kauno Žalgirio“ šaliku futbolininkas pozavo Pažaislio vienuolyno teritorijoje. Taip buvo pratęsta klubo naujokų pristatymo kampanija – kadangi Kaunas yra 2022-ųjų Europos kultūros sostinė, būsimi komandos žaidėjai bus pristatyti skirtingose Kauno miesto vietose.