20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Kauno Žalgiris“ paskutinėje vietoje užsibūti neketina

„Kauno Žalgiris“ paskutinėje vietoje užsibūti neketina

„Kauno Žalgiris“ „SMScredit.lt A lygoje“ neiškovojo pergalės jau keturioliktame mače iš eilės, šį sykį išvykoje po dramatiškos kovos nusileisdamas Utenos „Uteniui“.

Treneris Laimis Bičkauskas po susitikimo atkreipė dėmesį į žaidėjų koncentracijos stoką ir baudinį, kuris pirmame kėlinyje išbalansavo komandos žaidimą.

„Tokios nelaimingos rungtynės, kur truputėlį gal ir persvarą turėjome, o momentai gaunasi į mūsų vartus. Gal kažkokiuose epizoduose mums pritrūko koncentracijos, o „Utenis“ gal geriau pasiruošė negu mes. Su trimis taškais juos ir sveikinu. Manau, kai kurie žaidėjai padarys išvadas ir daugiau tokių klaidų nekartosime.

Baudinys išmušė iš vėžių. Iki tol varžovai nesukūrė daug pavojingų situacijų prie mūsų vartų. Atsitiktinumo dėka buvo paskirtas baudinys – jis išbalansuoja žaidėjus iš ritmo ir dėl to tarp jų atsiranda įtampa, nervingumas“, – pasakojo L. Bičkauskas.

Tiksliai galva į „Utenio“ vartus smūgiavęs Karolis Gvildys taip pat nuogąstavo dėl prasto rezultato: „Tikėjomės be trijų taškų iš čia neišvažiuoti, bet aplinkybės taip lėmė, kad, esant rezultatui 1:1, vieno taško būtų mažoka, bet dabar net to taško nebeturime. Planas buvo varžovus pasitikti aukštai, neleisti laisvai daryti perdavimus, bet vienoje vietoje vėluoja vienas žaidėjas, kitoje – kitas ir gaunasi du įvarčiai į mūsų vartus.“

Anot futbolininko, negalėjusio padėti komandai, kai varžovai įmušė antrą įvartį, „Kauno Žalgiris“ ketina netrukus pakilti iš turnyro lentelės dugno.

„Paskutinę minutę truktelėjo koją, raumuo pradėjo spazmuoti, bet kineziterapeutas suteikė reikiamą pagalbą. Kai ėjau į aikštę, buvo per vėlu – antras įvartis buvo įmuštas. Paskutinėje vietoje neplanuojame ilgai užsibūti, padarysime išvadas – taip žaisti daugiau nebegalima“, – teigė K. Gvildys.