20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

K.Sarsanija: „Apmaudu, bet laukia dar daug rungtynių“

K.Sarsanija: „Apmaudu, bet laukia dar daug rungtynių“

Klaipėdos „Atlantui“ nepavyko pakartoti pirmojo „SMScredit.lt A lygos“ rato sėkmės ir dar kartą įveikti Vilniaus  „Žalgirį“. Mačo pabaigoje įgijusi kiekybinę persvarą, uostamiesčio ekipa praleido įvartį ir buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą - 0:1 (0:0).

Klaipėdiečių vyr. treneris Konstantinas Sarsanija teigė, kad tai buvo vertų vienas kito varžovų dvikova.

„Gaila, nepavyko laimėti. Buvo lygios rungtynės, nei viena komanda neturėjo pranašumo. Manau, kad teritorinė persvara labiau priklausė mums, tačiau praleidome įvartį po to, kai iš pradžių suklydo Markas Beneta, o vėliau – ta kontrataka. Gynėjai taip neturėjo žaisti“, – sakė specialistas iš Rusijos.

Nepaisant apmaudaus pralaimėjimo, treneris žadėjo stengtis ištaisyti situaciją, nes čempionate dar liko nemažai rungtynių. Pasak jo, visi vaikinai stengėsi, tačiau K.Sarsanija liko kiek nusivylęs po keitimo aikštėje pasirodžiusiais futbolininkais, kurie žaidimo nesustiprino.

„Mačo arbirtas moka teisėjauti. Šiandien savo darbą atliko gerai. Ir ne todėl, kad pašalino „Žalgirio“ žaidėją, nes tos dvi kortelės – pagal situaciją be jokių pretenzijų“, – mačo arbitrui, dėl kurio sprendimų aikštėje kartais kilo emocijų protrūkis, priekaištų strategas neturėjo.

Komentuodamas emocijas, jis sakė, kad tai buvo rungtynės dėl pirmos vietos, todėl dabar „Atlantui“ reikės rinkti visus taškus ir laukti, kol juos ims barstyti vilniečiai. 

„Žaidė dvi geros, lygios komandos, du lyderiai, todėl ir buvo tokia įtampa. Noriu pasveiktini „Žalgirį“ su pergale, jie iškentėjo iki pabaigos, įmušė. Buvo lygios galimybės abejoms komandoms, bet šiandien jiems pasisekė daugiau“, – kalbėjo K.Sarsanija.

FK „Atlantas“ nuotr.