20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

K.Sarsanija: „Negalime atsipalaiduoti, dar laukia daug rungtynių“

K.Sarsanija: „Negalime atsipalaiduoti, dar laukia daug rungtynių“

Klaipėdos „Atlantas“ įsirašė tris svarbius taškus kovoje dėl „SMScredit.lt A lygos“ medalių. Uostamiesčio komanda namuose įveikė į nugarą alsavusią turnyro lentelės kaimynę Marijampolės „Sūduvą“ rezultatu 2:1 (1:0) ir padidino atotrūkį iki saugaus 4 taškų atstumo.

Konstantinas Sarsanija, komandos vyr. treneris, pabrėžė gerą pasiruošimą rungtynėms.

„Vaikinai labai gerai pasiruošė, gerai nusiteikė, todėl iki praleisto įvarčio žaidimo kokybė buvo gera ir galėjome įmušti daugiau. Visi stengėsi ir žaidė gerai, todėl jais esu patenkintas. Bet negalime atsipalaiduoti, dar mūsų laukia daug rungtynių. Kiekvienas jų turime stengtis sužaisti maksimaliai“, – teigė treneris.

Pasak jo, Roko Gedmino keitimas buvo iš anksto suplanuota taktika, kadangi puolėjas šiuo metu negali sužaisti visų rungtynių. Lygiai taip pat nėra pasiruošęs ir Maksimas Maksimovas, todėl žaidimo laikas buvo padalintas. Keitimas buvo atliktas su tikslu dar iki pertraukos įmušti antrą įvartį. Jį klaipėdiečiams pavyko pasiekti, bet buvo užfiksuota nuošalė.

„Gaila, tačiau toks yra mūsų šio sezono prakeiksmas. Į mūsų vartus praktiškai nemušama, bet mes praleidžiame. Taip gavosi ir šįkart. Tačiau reikia pažymėti, kad „Sūduva“ yra gera komanda. Ji tikrai nenorėjo pralaimėti ir surengė mūsų vartų apgultį. Tačiau šiaip sau niekas nieko neduoda. Jie stengėsi, bet mes jiems šansų nesuteikėme, nors spaudimą jautėme“, – kalbėjo K.Sarsanija.

Saugas Domantas Šimkus akcentavo komandos susikaupimą ir nusiteikimą rungtynėms.

„Labai svarbi pergalė mums. Ją lėmė tai, kad buvome nusiteikę rungtynėms, labai stengėmės. Susikaupimas ir nedavimas jiems žaisti – tai buvo pagrindinis akcentas į pergalę“, – sakė futbolininkas.

Jo teigimu, darbo ne tik puolime, bet ir gynyboje pageidavo komandos treneris, nes buvo nurodyta viduryje žaisti kietai ir arti varžovų.

„Pradžioje žaidžiau atraminiu saugu, dabar pastūmė į priekį. Lengviau jaučiuosi, labiau patinka pulti nei gintis. Manau, kad viskas kuo toliau, tuo bus geriau“, – į pozicijos aikštėje pakeitimą optimistiškai žiūrėjo D.Šimkus.

FK „Atlantas“ nuotr.