20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

L. Bičkauskas: „Mums žaidimas šiandien nesigavo“

L. Bičkauskas: „Mums žaidimas šiandien nesigavo“

„Kauno Žalgiris“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“. Laikinosios sostinės komanda svečiuose 1:3 (0:2) nusileido Klaipėdos „Atlantui“.

Kauniečių vyr. treneris Laimis Bičkauskas po rungtynių pripažino, kad varžovai buvo stipresni ir pelnytai nugalėjo. Jo teigimu, komanda nusileido dvikovoje dėl „antrojo kamuolio“.

„Pagal šią komponentę jie mus aiškiai pranoko, todėl susidarė nemažai progų ir jas išnaudojo. Mes išėjome užmigę, galbūt tai dėl kelionės. Reikės aiškintis su komandos žaidėjais. Mums žaidimas šiandien nesigavo. Negaliu taip greitai pasakyti, kur čia tos priežastys. Dvi savaitės be žaidimo - galbūt padarėme klaidą nesužaisdami jokių draugiškų rungtynių. Galbūt tai turėjo lemiamos įtakos, nes rungtynių pradžioje negalėjome susikoncentruoti į paprastus futbolo elementus“, - pralaimėjimo priežasčių ieškojo L.Bičkauskas.

Treneris sakė, kad po pertraukos komanda nebeturėjo ką prarasti, todėl į aikštę buvo išleistas antrasis puolėjas ir tai padėjo įvarčiui įkristi, tačiau pačių kauniečių prie savo vartų sukurtas baudinys nulėmė rezultatą.

Gynėjas Paulius Daukša tikino, kad svečiai į Klaipėdą atvyko nusiteikę ir žinodami, kad „Atlantas“ mėgsta kovą.

„Norėjome irgi duoti kovą, išėjome kovoti tik dėl trijų taškų, bet rungtynių pradžia visiškai nesiklijavo. Neturėjome išėjimo į ataką, spragos gynyboje, pabėgimai - turbūt prasčiausias kėlinys iš visų, kuriuos žaidėme šį sezoną. Antrą kėlinį susikaupėme. Po pertraukos ėjome lyginti rezultatą, neturėjome ko prarasti. Vieną įmušėme, viskas pradėjo stoti į savo vėžias. Atrodė, kad perėmėme iniciatyvą, turėjome progų antrą įmušti, bet vėl įvartis ir vėl pralaimėjimas“, - sakė žalgirietis, pripažindamas, kad komandos gynyba šlubuoja.

„Prieš rungtynes kalbėjome, kad pagrindinis tikslas yra nepraleisti. 8-ą minutę tas tikslas žlugo“, - apgailestavo P.Daukša.

Lino Žemgulio nuotr.