20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

L. Bičkauskas: „Po praleisto įvarčio, neatradome žaidimo“

L. Bičkauskas: „Po praleisto įvarčio, neatradome žaidimo“

„Kauno Žalgiris“ galėjo tapti pirmąja komanda „SMScredit.lt A lygoje“, palaužusia Jonavos „Lietavą“, tačiau pergalė rungtynių pabaigoje iš kauniečių rankų apmaudžiai išslydo, ekipos pasidalijo po tašką.

Laikinosios sostinės klubo vyr. treneris Laimis Bičkauskas po mačo teigė, kad komanda jaučia kartėlį, nes turėjo persvarą, neišnaudojo papildomų kelių progų ir praleido du įvarčius, todėl prarastų dviejų taškų gaila.

„Tokie baudiniai visada išbalansuoja komandą. Po to praleisto įvarčio, neatradome to žaidimo, kokį žaidėme iki jo. Kai turėjome rezultatą, varžovams sąmoningai perleidome aikštės vidurį, norėdami kontratakuodami. Antrojo kėlinio pradžioje tai pasiteisino. Neįmuši tu - įmuša tau“, - apgaileistavo L. Bičkauskas.

Treneriui antrino vieną rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašęs Tomas Bučma.

„Gaila, kad paleidome pergalę. Laiminėjome 2:0, galėjome įmušti trečią, bet nepasisekė. Būtume trečią įmušę, būtų viskas nuspręsta. Gale „pasėdome“ ir prasileidome tuos du įvarčius. Gaila“, sakė „Kauno Žalgirio“ saugas.

Pasak saugo, greitas varžovų įvartis palaužė komandos psichologiją, be to, galbūt neužteko ir fizinių jėgų.

„Rungtynių dar ne daug buvo, bet šitos - vienos iš skaudžiausių. Galėjome pasiimti tris taškus“, - sakė T.Bučma.

foto: Vytautas Gimžauskas