20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

L. Pilibaitis: „Man atrodo, kad „Atlantas“, kaip ir visada, bus kovinga komanda“

L. Pilibaitis: „Man atrodo, kad „Atlantas“, kaip ir visada, bus kovinga komanda“
Sebastijono Petkaus nuotr.

2019-ųjų metų A lygos kovos „Kauno Žalgiriui“ prasidės jau kovo 2 dieną. Mindaugo Čepo vadovaujama komanda sezoną pradės rungtynėmis išvykoje su Klaipėdos „Atlanto“ ekipa.

Pasirengimo cikle Kauno miesto komanda sužaidė septynis kontrolinius susitikimus, iškovojo keturias pergales, du kartus pralaimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis.

Pasirengimo ciklu bei bendru komandos pasiruošimu patenkintas liko ir nuo praėjusių metų klube rungtyniaujantis 33-ejų metų Linas Pilibaitis.

„Komanda ta pati, pas mus kolektyvas geras buvo ir pernai, o šiemet treneris surinko tikrai gerą komandą ir manau, kad viskas bus į gera. Sezono startui pasiruošėme, turėjome gerą pasirengimo ciklą, buvome išvykę į Lenkiją ir ką treneriai buvo suplanavę, neblogai įvykdėme. Turime būti pasiruošę pirmosioms sezono rungtynėms“, – Žalgiris.lt pasakojo komandos kapitonas.

Pats L. Pilibaitis 2017-aisiais metais pusmetį praleido „Atlanto“ komandoje, kuri po praėjusio sezono buvo atsidūrusi ties išnykimo riba.

„Pats esu žaidęs „Atlante“ ir man atrodo, kad ten, kaip ir visada, bus kovinga komanda. Galbūt nėra aišku, kokia pilna komandos sudėtis, bet lengva su jais nebus ir reikės kautis. Turime nusiteikti daugiau nei 100 procentų. Rungtynėse svarbiausia bus noras ir kovingumas. Kas labiau norės, tas ir laimės. Pirmosios sezono rungtynės nebūtinai turi būti gražios, nes svarbiausi yra taškai, dėl kurių ir jie, ir mes kovosime“, – apie pirmąjį sezono varžovą kalbėjo „Kauno Žalgirio“ saugas.

Šeštadienį rungtynės su „Atlantu“ prasidės 15 valandą ir bus tiesiogiai transliuojamos.