20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

L.Bičkauskas: „Pergalės laukėme, mums reikia kapstytis iš duobės“

L.Bičkauskas: „Pergalės laukėme, mums reikia kapstytis iš duobės“

Iškovojęs pirmąją pergalę pačiame „SMScredit.lt A lygos“ sezono starte, „Kauno Žalgiris“ kitos pergalės laukė net 16 rungtynių. Nelaimėtų mačų serija baigėsi Kauno derbyje, kuriame žalgiriečiai įveikė kitą miesto komandą „Stumbrą“ 2:1 (0:1).

Komandos vyr. treneris Laimis Bičkauskas sakė, kad pergalė Kauno derbyje nėra saldesnė už kitas.

„Ne dėl to, kad Kauno derbyje, tiesiog tikrai laukėme ilgai tos pergalės. Sezonas susiklostė gan sudėtingai, mums reikia kapstytis iš duobės. Ta pergalė duos impulsą kitoms rungtynėms, kitoms kovoms“, – neabejojo specialistas.

Pasak jo, permainos komandos sudėtyje mobilizavimo futbolininkus, pridėjo koncentracijos ir tai padėjo pasiekti pergalę. Treneris svarstė, kad greitas įvartis po pertraukos padėjo žaisti geriau.

„Turėjome daug erdvės, ją gerai išnaudojome. Turime patyrusį puolėja, kuris tikrai neblogai tas erdves išnaudojo. Susikūrėme dar vieną, kitą neblogą situaciją, tačiau daugiau neįmušėme. Džiaugiamės, kad įmušėme tuos du. Per pertrauką prašiau žaidėjų nepanikuoti, kantriai laikytis žaidybinės drausmės. Mums tai pavyko“, – tvirtino L.Bičkauskas, neslėpęs, kad standartinės situacijos yra bandomos treniruočių metu.

Antrojo įvarčio autorius Matas Gavrilovas džiaugėsi trenerio pasitikėjimu, kurį pavyko pateisinti, išvedant komandą į priekį.

„Tiek laiko neiškovoję pergalės, šiandien į aikštę ėjome tarsi į finalą – mirk arba gyvenk. Visi vyrai buvo tikrai susikaupę. Tas pirmas įvartis gal išbalansavo, bet visi kovojo, galiu visus pagirti“, – komandos nusiteikimo neslėpė gynėjas.

Jo teigimu, buvo planuojama žaisti atsitraukus ir stengtis rengti kontratakas, tačiau pavyko įmušti standartinėse situacijose, kurias komanda treniruojasi prieš kiekvienas rungtynes. Šios taip pat nebuvo išimtimi.

„Beabejo, tai saldesnė pergalė. Susitinka dvi Kauno komandos, kovojam viena prieš kitą, kuri aukščiau turnyro lentelėje stovės. Malonu, daug žiūrovų buvo, geras oras, gera atmosfera. Komandai pergalė įpūs pozityvumo ir kilsime aukščiau. Tikrai nežadame iškristi iš lygos šiais metais“, – tikino M.Gavrilovas.

Lino Žemgulio nuotr.