20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Lietava“ prieš šventes varžėsi draugiškame kalėdiniame turnyre su moksleiviais

„Lietava“ prieš šventes varžėsi draugiškame kalėdiniame turnyre su moksleiviais

Artėjančių didžiausių metų švenčių ir savaitgalį praėjusios Tarptautinės futbolo dienos proga Jonavos „Lietavos“ futbolininkai antradienio popietę su moksleiviais draugiškame kalėdiniame turnyre varžėsi dėl klubo vardo „Kalėdinės taurės“.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos sporto salėje profesionalūs futbolininkai susigrūmė su gimnazistais, kurių palaikyti susirinko visas būrys sportui neabejingų šios ugdymo įstaigos auklėtinių, mokytojų. Iš pradžių visi turnyro dalyviai kartu atliko apšilimo pratimus, vėliau pasidalijo į septynias komandas po tris žaidėjus ėmė varžytis draugiškame turnyre. Čia parodyti savo gebėjimus komandos turėjo per penkias minutes.

„Lietavos“ saugas Eisvinas Utyra teigė, kad klubo žaidėjams visada smagu pažaisti su vaikais, pažiūrėti, kokių talentų yra Jonavos mieste.

„Manau, kad auga puiki „Lietavos“ pamaina. Pamačiau išties talentingų vaikinų, dauguma jų jau lanko futbolą. Toliau viskas priklausys nuo jų, tikiuosi, kad jaunimas dirbs ir tobulės. Apskritai buvo smagu susitikti prieš šventes su vaikais, draugiškai išbandyti jėgas, viskas praėjo šauniai“, – pasakojo „Lietavos“ futbolininkas.

 „Žaidžiau vienoje komandoje su bendraklubiais Gyčiu Vasyliumi ir Luku Miščiuku ir  mums visai neblogai sekėsi. Tačiau puikiai pasirodė ir draugai iš mano mokyklos, su jais žaisti nebuvo lengva. Smagu, kad taurė liks mano mokykloje“, – džiugiomis emocijos dalijosi J. Ralio gimnazijoje besimokantis jaunasis klubo vartininkas Arnas Čekanavičius.

Suskaičiavus taškus ir įvarčius vienbalsiai nuspręsta, kad „Kalėdinė taurė“ atiteko J. Ralio gimnazijos moksleiviams. Ji buvo įteikta šios mokyklos direktoriui, ilgamečiam klubo gerbėjui Arūnui Rimkui.

Šiuo metu sėkmingą „SMScredit.lt A lygos“ pirmąjį debiutinį sezoną po 27 m. pertraukos sužaidusi ir šeštą vietą iškovojusi Jonavos „Lietavos“ komanda atostogauja. Klubo žaidėjai ruoštis naujam sezonui susirinks jau kitais metais.

FK „Lietava“ nuotr.