20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 18 turas / Bir 22 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys

M. Pejičius: „Vis dar galime nuveikti gerų dalykų“

M. Pejičius: „Vis dar galime nuveikti gerų dalykų“
zalgiris.lt nuotr.

Praėjusiame sezone „Optibet A lygos“ bronzos medaliais džiaugęsis „Kauno Žalgiris“ blankiai pradėjo šių metų pirmenybes, tačiau dabar atsitiesia ir prie to prisideda Marko Pejičius.

Legionierius iš Kroatijos čempionato įžangoje buvo patyręs traumą ir nuo balandžio pabaigos įsibėgėjo. Jo sąskaitoje per 12 mačų – įvartis į Vilniaus „Žalgirio“ vartus bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

Per savo profesionalo karjerą M. Pejičius žaidė gimtojoje Kroatijoje, Austrijoje bei Slovėnijoje, o jaunystėje futbolo pamokų gavo ir Italijoje. Vienas iš kroato atstovautų klubų – daug lietuviškų akcentų turintis Splito „Hajduk“.

„Bendravau su vienu žmogumi, jis manęs paklausė, ar norėčiau atvykti į Lietuvą. Paklausiau į kurį klubą, tada jis man pasakė, kad manimi domisi „Kauno Žalgiris“. Taip pat jis man pasakė, kad treneris norėtų su manimi pabendrauti.

Nežinojau, ar turėčiau atvykti, ar ne, galvojau apie kiekvieną pasiūlymą. Treneris man paskambino, kalbėjome kelis kartus, jis man pasakė, kodėl turėčiau atvykti ir kaip žaisime. Man tai skambėjo gerai, todėl nusprendžiau priimti pasiūlymą“, – pasakojo M. Pejičius.

„Savaitės interviu“ rubrikoje „Kauno Žalgirio“ legionierius iš Kroatijos pasidalino mintimis apie sunkesnę atkarpą Italijoje, žaidimą „Hajduk“ ekipoje bei ketinimą sugrįžti į Kroatijos pirmenybes.