20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

M.Barreto: „Kitame sezone tikrai kovosime dėl titulo“

M.Barreto: „Kitame sezone tikrai kovosime dėl titulo“

Pirmą kartą klubo istorijoje vieną iš pirmaujančių „SMScredit.lt A lygos“ komandų nukovęs Kauno „Stumbras“ apsukų mažinti neketina.

Po pergalės prieš Marijampolės „Sūduvą“ treneris Mariano Barreto džiaugėsi ekipos futbolininkų charakteriu, nepaisant kelių netekčių sudėtyje.

„Tai buvo šaunios rungtynės, abi komandos kovojo dėl pergalės. Įmušėme įvartį, o antrame kėlinyje „Sūduva“ bandė išlyginti rezultatą. Turėjome bėdų, bet jie kovojo tarsi kariai. Mano komanda – karių komanda. Neturėjome kelių žaidėjų, kuriuos turi kitos komandos. Esame jauna ekipa, su keliais traumuotais žaidėjais. Jie parodė tvirtą charakterį, gerą požiūrį.

Dabar kiekvienas žino: „Stumbras“ nėra komanda, kuriai gali įmušti kiek nori įvarčių. Kiekvienas žino, kad įmušti mums nebus lengva. Žinoma, mes pralaimėsime, bet norime kovoti dėl pergalės kiekviename mače kaip šiandien“, – savo komandos futbolininkus gyrė portugalas.

Treneris nesuprato, kodėl rungtynių teisėjai prie pagrindinio laiko pridėjo septynias minutes ir pašalino techninėje zonoje buvusį saugą Vilių Armanavičių. Anot M. Barreto, Kauno klubas ateityje, atvykus puolėjams, dar labiau sustiprės ir kovos tik dėl aukščiausių tikslų.

„Mes neturime puolėjų, atakuojame trimis žaidėjais. Kiekvienas vienuolikės žaidėjas tiksliai žino, kokios jo užduotys. Įmušėme vieną įvartį, bet, žaisdami be tikro puolėjo, turėjome dar tris progas.

Esu įsitikinęs: pamatysite, kad birželį viskas bus kitaip. Atvyks mūsų puolėjai – turime palaukti. Manau, jog metas baigti keturių komandų dominavimą Lietuvoje. Į kovą turi stoti daugiau komandų, nes kuo daugiau jų bus, futbolo lygis Lietuvoje augs.

„Stumbrui“ prieš sezoną buvo prognozuojamas kritimas žemyn. Šiais metais sieksime papulti į pirmą ketvertą, o jeigu to padaryti nepavyks – kitame sezone tikrai kovosime dėl titulo. Neatvykome čia tik mėgautis futbolu“, – ambicijų neslėpė „Stumbro“ treneris.