20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

O. Badmusas ir toliau gins „Riterių“ garbę

O. Badmusas ir toliau gins „Riterių“ garbę
Elvio Žaldario nuotr.

Prieš šį sezoną prie Vilniaus „Riterių“ prisijungęs 22-ejų gynėjas iš Nigerijos Olaide Badmusas klube lieka ir kitiems metams. Per 29 praėjusio sezono rungtynes futbolininkas po standartinių situacijų pelnė tris įvarčius.

„Labai smagu, kad vienas komandos gynybos ramsčių Olaide Badmusas lieka „Riterių“ komandoje. Olaide tik atvykes į klubą parodė, kad yra gero lygio futbolininkas, turintis lyderio savybių ir kovojantis dėl kiekvieno metro aikštėje.

Ola tapo labai svarbiu žaidėju mūsų ekipoje. Jis visada išklauso trenerių patarimų, yra labai disciplinuotas. Neabejoju, kad Olos laukia puiki karjera, nes žaidėjui dar tik 22 metai“, – teigė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Priminsime, kad O. Badmusas į Lietuvą atvyko iš Latvijos, kur atstovavo „Valmiera“ ekipai. Mūsų šalyje debiutiniame „Optibet A lygos“ sezone nigerietis užsidirbo dešimt geltonų kortelių ir, kaip pats minėjo, pagal šį rodiklį pasiekė karjeros rekordą.

Ryšium su dar galiojančiu gynėjo kontraktu, O. Badmusas tapo antruoju „Riterių“ žaidėju, apie kurio pasilikimą komandoje ir kitą sezoną praneša klubas. Pirmasis buvo taip pat 2021 metų pradžioje prie ekipos prisijungęs ir šį mėnesį naują susitarimą pasiekęs vartininkas Armantas Vitkauskas.