20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

O.Boičyšinas: „Galime atakoje žaisti konstruktyviai, bet reikės daug dirbti“

O.Boičyšinas: „Galime atakoje žaisti konstruktyviai, bet reikės daug dirbti“

Utenos „Utenis“ nesugebėjo atimti taškų „SMScredit.lt A lygos“ II rate iš čempiono titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“. Aukštaitijos komanda svečiuose nusileido sostinės ekipai rezultatu 0:2 (0:0).

Iš atsistatydinusio vyr. trenerio Mindaugo Čepo pareigas parėmęs treneris Olegas Boičyšinas po rungtynių sakė, kad jo komandai labiausiai truko šviežumo.

„Nežiūrint į susikaupusį nuovargį, mes vis tiek sukūrėme momentų ir turėjome galimybių įmušti. Būtent banalus nuovargis sutrukdė tai padaryti. Noriu padėkoti vyrams už atsidavimą ir žaidimo drausmę, kurią išlaikėme praktiškai visų rungtynių metu. Tai buvo vienintelis dalykas, ko iš jų šiandien prašiau“, - sakė strategas.

Trenerį tenkino tai, kaip komanda gynėsi. Klaidų buvo, bet jos taip pat susijusios su nuovargiu.

„Pagal tuos momentus, kuriuos turėjome, buvo matyti, kad galime atakoje žaisti konstruktyviai, bet ties tuo dar reikės daug dirbti“, - sakė O.Boičyšinas.

„Utenos“ puolėjas Eligijus Jankauskas tvirtino, kad komanda laikėsi trenerio nustatyto žaidimo plano ir sužaidė neblogas rungtynes.

„Porą kartų pavyko išeiti į ataką, bet trūko tikslumo. Pats turėjau progą, bet yra kur tobulėti“, - dėl veiksmų puolime treneriui pritarė futbolininkas.

Pasak uteniškio, jis stengiasi išnaudoti trenerių pasitikėjimą, stengdamasis įvykdyti visas jų užduotis.

„Buvo šokas. Aš su šiuo treneriu dirbau gal tik keturis mėnesius. Mane ši žinia labai nustebino ir šiek tiek nuliūdino, bet pats treneris pasakė, kad yra pradžia ir yra pabaiga. Turime viską pradėti iš naujo - naujas treneris, nauja taktika. Turime prie jo prisitaikyti“, - M.Čepo pasitraukimą komentavo E.Jankauskas.

FK „Žalgiris“ nuotr.