20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

O.Boičyšinas: „Norėjosi laimėti ir pergalę skirti mūsų sirgaliams“

O.Boičyšinas: „Norėjosi laimėti ir pergalę skirti mūsų sirgaliams“

Utenos „Utenis“ pirmą kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone iškovojo tašką, sužaisdamas lygiosiomis. Aukštaitijos komanda savo aikštėje išsiskyrė taikiai su Kauno „Stumbru“ – 0:0.

Komandos vyr. treneris Olegas Boičyšinas liko patenkintas rezultatu ir pasiektu tašku.

„Jei žiūrėtume tik į pirmąjį kėlinį, rezultatu būčiau nusivylęs, tačiau po antrojo kėlinio taškas šiose rungtynėse mums buvo geras. Žinoma, norėjosi laimėti ir pergalę skirti mūsų sirgaliams. Manau, jei sau prieš kiekvienas rungtynes kelsime maksimalias užduotis, pergalių laukti ilgai nereikės“, – pozityviai į ateitį žiūrėjo strategas.

Išlikimas lygoje yra svarbiausias „Utenio“ tikslas, todėl treneris tikino, kad bus dedamos visos pastangos jam pasiekti.

„Asmeniškai aš neskirstau komandų į stiprias ir silpnas. Mes visoms rungtynės ruošiamės ir nėra skirtumo prieš ką žaisti. Norime pasiekti maksimumą visose rungtynėse“, – sakė O.Boičyšinas.

„Utenio“ saugas Jevgenijus Morozas pripažino, kad abu kėliniai buvo visiškai skirtingi, tačiau tikėjosi, kad rungtynės žiūrovams patiko.

„Kovingos rungtynės. Keista, tą pastebėjo ir treneris, kad 20-os rungtynės ir tik pirmosios lygiosios. Nežinau, net ką galima atsakyti. Buvo tikslas tik trys taškai ir, svarbu, „ant nulio“. Vieną užduotį padarėme, bet neįmušėme. Šiek tiek apmaudu“, – kalbėjo futbolininkas.

Jis antrino komandos treneriui sakydamas, kad „Uteniui“ nėra svarbu prieš ką žaisti, komanda eina į aikštę tarsi į paskutinį mūšį.

„Mums būtinai reikia minimum šeštos vietos, o po to jau žiūrėsime. Gal kilsime. Kiekviena komanda išeina žaisti dėl trijų taškų. Mes žūtbūt norėjome laimėti. Nepavyko, poros progų neišnaudojome. Matėsi, kad ir „Stumbras“ norėjo. Ačiū tiems, kas atėjo mus palaikyti“, – sakė J.Morozas.

Vytauto Gimžausko nuotr.