20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

O.Boičyšinas: „Nusivalėme į save kojas“

O.Boičyšinas: „Nusivalėme į save kojas“

Utenos „Utenio“ problemos puolime – jau praeityje, tačiau braškanti gynyba neleido „SMScredit.lt A lygos“ trečio rato susitikime su „Trakais“ iškovoti bent taško.

Po pralaimėjimo susikrimtęs uteniškių treneris Olegas Boičyšinas konstatavo, jog gynyboje yra didelės spragos, kurias reikia nedelsiant lopyti.

„Sužaidėme su skirtingus kėlinius. Jeigu pirmame turėjome kelis gerus momentus, apgalvotas atakas, tai antrame – viskas sugriuvo, matyt, per anksti patikėjome sėkme. Sunku komentuoti tokias rungtynes, pirmaujant 3:1 ir pralaimint 3:4. Tiesiog nusivalėme į save kojas.

Dirbame ties gynyba, bet kol kas nesėkmingai. Kaip matėte šiandien, du įvarčius mums įmušė iš baudinių. Tikiuosi, kad man pavyks prisišaukti iki vaikinų ir mes pagerinsime žaidimo organizavimą gynyboje, neprarandant to, ką pradėjome sukurti priekyje.

Turėjome daug progų ir tai, ką planavome, pirmame kėlinyje buvo įgyvendinta labai gerai. Džiugina, kad tie momentai dėl darbo treniruočių procese metu ir mums tai gaunasi, bet vieną pagerinome, o kita pradėjo braškėti“, – teigė ukrainietis.