20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

O.Boičyšinas tiki, jog komanda pataisys situaciją turnyro lentelėje

O.Boičyšinas tiki, jog komanda pataisys situaciją turnyro lentelėje

Utenos „Utenis“ 21-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mače Marijampolėje pirmasis išsiveržė į priekį, tačiau buvo priverstas pripažinti „Sūduvos“ pranašumą.

Visgi po nesėkmės uteniškių vedlys Olegas Boičyšinas liko patenkintas komandos žaidimo komponentais, tikėdamasis, kad klubas ketvirtame rate pagerins savo situaciją turnyro lentelėje.

„Turėjome šansą šiandien nugalėti, deja, juo nepasinaudojome, bet bendrai esu patenkintas futbolininkų veiksmais aikštėje. Mums daug kas gavosi iš to, ką planavome. Deja, pirmas įvartis, kurį įmušė varžovo komanda, buvo kiek kuriozinis, jis mus kiek išmušė iš vėžių.

Nieko tokio, esame nusiteikę judėti toliau. Manau, mums reikia kuo greičiau pamiršti šias rungtynes, priekyje dar ketvirtas ratas. Jeigu vaikinai išlaikys tokį požiūrį treniruočių procesui ir žaidimui, manau, mes ištaisysime situaciją, kurioje esame. Turiu galvoje turnyro lentelę“, – pasakojo specialistas iš Ukrainos, taip pat pasveikindamas „Sūduvą“ su pergale.