20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Per kančias „Sūduva“ žengė į kitą etapą

Per kančias „Sūduva“ žengė į kitą etapą

Marijampolės „Sūduva“ pralaimėjo antrąsias Europos lygos II etapo rungtynes svečiams iš Liepojos, bet pranoko varžovus pagal bendrą dviejų susitikimų santykį 2:1 ir žengė tolyn.

Marijampolėje vykusioje dvikovoje šeimininkai pasirinko atsargią taktiką, tuo metu „Liepaja“ futbolininkai, neturėdami kur trauktis, atakavo ir siekė revanšo.

57 minutę vienintelį mačo įvartį pelnė senegalietis Seydina Keita. Jis priėmė komandos draugo perdavimą ir iš arti nuginklavo vartininką Ivaną Kardumą.

Paskutinės dvikovos minutės buvo ypač įtemptos. Tačiau „Sūduvai“ pavyko perkelti žaidimą toliau nuo savų vartų, taip sumažinant įtampą. „Liepaja“ rizikavo, tačiau antrojo įvarčio varžovai iš Latvijos taip ir neįmušė.

„Sūduvos“ futbolininkai pralaimėjo 0:1, bet vis tiek šventė pergalę pagal dviejų mačų santykį.

Trečiame Europos lygos etape marijampoliečiai kovos prieš Šveicarijos klubą „Sion“. Pirmosios rungtynės vyks liepos 27-ąją Marijampolėje.