20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

Ph. Otele žais Rumunijos pirmenybėse

Ph. Otele žais Rumunijos pirmenybėse
zalgiris.lt nuotr.

Nuo 2019-ųjų trejus metus „Kauno Žalgirio“ futbolo klubui atstovavęs Philipas Otele į Kauną negrįš – 22-ejų metų atakuojantis futbolininkas nuo šiol rungtyniaus Rumunijoje, Arado UTA klube.

„Kauno Žalgiris“ iš Nigerijos kilusiam žaidėjui buvo pirmasis profesionalus klubas, o Lietuvoje jis per trejus metus sužaidė daugiau nei 60 rungtynių „Optibet A lygos“ čempionate, per kurias pasižymėjo 12 įvarčių ir 3 rezultatyviais perdavimais. 

Futbolininkui geriausias buvo paskutinysis sezonas klube, per kurį jis buvo vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų.

„Klubui noriu pasakyti nuoširdų ačiū. „Kauno Žalgiris“ suteikė man galimybę parodyti savo sugebėjimus, o visi klube buvę žmonės mane puikiai priėmė ir leido man jaustis patogiai. Jaučiau kauniečių palaikymą, susiradau draugų ir labai noriu palinkėti šiam klubui sėkmės ateityje. Tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Ačiū“, – atsisveikindamas tarė Ph. Otele.

Įdomu tai, kad naujoje savo komandoje Ph. Otele ir vėl sutiks lietuviškų akcentų – UTA klube žaidžia lietuviai Modestas Vorobjovas, Karolis Laukžemis ir Rolandas Baravykas. Naujoji jo ekipa Rumunijos pirmenybėse šiuo metu žengia devintoje pozicijoje.

„Kauno Žalgiris“ ilgamečiui ekipos legionieriui Ph. Otele linki sėkmės Rumunijoje bei tolimesnėje karjeroje.