20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Po lygiųjų su čempionu L.Bičkauskas tikisi rezultatų pagerėjimo

Po lygiųjų su čempionu L.Bičkauskas tikisi rezultatų pagerėjimo

„Kauno Žalgiris“ paskutinėse „SMScredit.lt A lygos“ II rato rungtynėse pateikė nedidelė staigmeną, savo aikštėje atimdamas taškus iš Vilniaus „Žalgirio“. Praleidę įvartį antrojo kėlinio pradžioje, kauniečiai išlygino rezultatą ir pasiekė lygiąsias - 1:1 (0:0).

Laikinosios sostinės komandos vyr. treneris Laimis Bičkauskas liko patenkintas iškovotu tašku. Pasak jo, komanda tiesiog ėjo žaisti, kovoti.

„Šios dienos varžovams prieš mus žaisti nebuvo lengva. Neblogai gynėmės, atlikome keletą tikrai neblogų kontratakų. Džiaugiuosi už savo komandą. Jei ateity išlaikysime tokią koncentraciją, rezultatai ženkliai pagerės“, - kalbėjo specialistas.

Pasak jo, tai, kad kauniečiams geriau pavyksta sužaisti su čempionato lyderiais, lemia įvairios priežastys.

„Viena iš priežasčių - žaidėjų traumos. Taip pat, prieš lyderius visada yra didesnė koncentracija, nusiteikimas. Aišku, mes žaidžiame ir visi žaidėjai supranta, kad nežaisime pirmu numeriu, reikės daugiau gintis ir todėl tai pavyksta“, - teigė L.Bičkauskas.

Kalbėdamas apie Pijaus Širvio žaidimą, treneris liko patenkintas jaunuoju futbolininku, kuris drąsiai išėjo į aikštę, įmušė įvartį. Stratego nuomone, tai turėtų žaidėją dar labiau paskatinti stengtis ateityje.

Pats futbolininkas sakė, kad komanda labai norėjo taškų, nes kovojama dėl išlikimo.

„Visi supranta, kad reikia taškų. Susikaupėme ir sukovojome. Nesitikėjau, kad šiandien treneris išleis į aikštę, bet išleido. Manau, pasirodžiau kuo geriausiai“, - džiaugėsi P.Širvys.

Lino Žemgulio nuotr.