20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

R. Garastas – antrą kartą iš eilės geriausias mėnesio treneris

R. Garastas – antrą kartą iš eilės geriausias mėnesio treneris
Lino Žemgulio nuotr.

Lietuvos futbolo A lygoje pastarąjį mėnesį sėkmingai rungtyniavęs „Kauno Žalgiris“ pirmą sykį klubo istorijoje užsitikrino medalius.

Savo ruožtu komandos strategas Rokas Garastas, su komanda džiaugęsis trimis laimėjimais iš eilės, antrą kartą iš eilės buvo pripažintas geriausiu mėnesio treneriu.

Kauniečiai rugpjūtį pradėjo pralaimėjimu 1:3 prieš Vilniaus „Žalgirį“, tačiau netrukus puikiai atsitiesė ir namuose net 3:0 sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“, 1:0 svečiuose palaužė Vilniaus „Riterius“ bei iškovojo mažiausiai bronzos medalius užtikrinusią pergalę – „Panevėžys“ buvo palaužtas taip pat 1:0.

R. Garasto treniruojama komanda pasinaudojo dviem „Žalgirio“ kluptelėjimais ir, likus vos keturiems turams bei vienerioms tarpusavio rungtynėms, nuo vilniečių atsilieka tik 2 taškais.

Artimiausią mačą kovas Europos lygoje baigęs „Kauno Žalgiris“ žais rugsėjo 12-ąją, kai „Hegelmann LFF taurės“ varžybų ketvirtfinalyje Vilniuje surems pečius su vietos „Žalgiriu“.

Geriausio kovo–birželio mėnesio atkarpos vyr. trenerio laurus pasidalino „Sūduvos“ vairininkas Saulius Širmelis bei Gargždų „Bangos“ vedlys Tomas Tamošauskas, o liepą tokio įvertinimo sulaukė R. Garastas.