20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

R. Garastas: „Manau, kad galėtume būti dar aukščiau“

R. Garastas: „Manau, kad galėtume būti dar aukščiau“
Lino Žemgulio nuotr.

Vyriausiuoju „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos treneriu žiemą tapęs 31-erių metų Rokas Garastas su nauju iššūkiu kol kas tvarkosi užtikrintai.

Jo vadovaujama komanda A lygoje žengia trečioje turnyro lentelės vietoje, o pats strategas buvo pripažintas geriausiu A lygos liepos mėnesio treneriu.

Per minėtą mėnesį žalgiriečiai A lygoje iškovojo keturias pergales iš penkių galimų bei pridėjo pergalę LFF taurės aštuntfinalio etape. Vienintelį pralaimėjimą „Kauno Žalgiris“ patyrė paskutinėse mėnesio rungtynėse prieš Gargždų „Bangą“.

Gavęs pirmą tokį įvertinimą savo karjeroje kaunietis išliko kuklus ir visų pirma laurais dalinosi su visa „Kauno Žalgirio“ komanda.

„Pamatęs šį įvertinimą daug galvojau ir šiandien specialiai tam padariau susirinkimą su trenerių štabu. Pirmoje vietoje šiuo atveju jaučiau dėkingumą. Aš į tai nežiūriu kaip į savo apdovanojimą, nes visų pirma tai priklauso žaidėjams, be kurių treneris yra niekas.

Antra, šiandien dėkojau visam trenerių štabui, nes už to įvertinimo slypi didelis visų šių žmonių įdirbis. Visi kartu įdedame daug darbo ir šis apdovanojimas yra mūsų visų, o aš, kaip vyriausiasis treneris, turiu galimybę juos reprezentuoti“, – Žalgiris.lt pasakojo ekipos vairininkas.

Per 13 rungtynių šio sezono A lygoje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai iškovojo 7 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė 5 nesėkmes. Žalgiriečiai įmušė 21 įvartį (antras geriausias rezultatas lygoje) ir praleido 15.

Kovo–birželio mėnesio geriausio A lygos trenerio rinkimuose trečią vietą užėmęs Kauno komandos vyr. treneris taip pat teigiamai įvertino iki šiol su komanda nuveiktus darbus.

„Jei atvirai, nuo pat pradžios visko tikėjausi panašiai. Nuo pat pradžių žaidėjams skleidžiau tikėjimą jais, o jie tai pateisina ir yra jo visiškai verti. Įdirbio prasme šiuo metu vis dar esame pusiaukelėje ir iki piko dar yra ką veikti, bet jei vertinti realiai, tai tik pirmasis sezonas, kuriame susidūrėme su naujais iššūkiais, karantinu ir panašiai. Esame kur esame, nors prisimenant keletą rungtynių, jaučiasi kartėlis ir manau, kad galėtume būti dar aukščiau“, – teigė R. Garastas.

Jau rugpjūčio 7 dieną „Kauno Žalgirio“ namų aikštėje laukia A lygos dvikova su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“, o jau mėnesio pabaigoje R. Garastas kaip vyriausiasis treneris su komanda debiutuos ir UEFA Europos lygos atrankoje.