20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

R. Sadauskas išvyko į Šiaulius

R. Sadauskas išvyko į Šiaulius
Alfredo Pliadžio nuotr.

„Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komanda jau šią savaitę susirinks į pirmąją 2022-ųjų treniruotę ir pradės pasirengimą artėjančiam sezonui. Tiesa, pasirengime jau nedalyvaus pastaruosius dvejus su puse metų klube rungtyniavęs Rimvydas Sadauskas.

Pasibaigus kontraktui klubas su futbolininku nusprendė sukti skirtingais keliais, o gynėjas jau rado naują komandą ir ja tapo FA „Šiauliai“.

25-erių centro gynėjas į „Kauno Žalgirio“ klubą iš Kauno „Stumbro“ atvyko 2019-ųjų vasarą ir per tą laiką sužaidė 49 rungtynes „Optibet A lygoje“. Per jas R. Sadauskas įmušė du įvarčius, o 2021-ųjų sezone jo įvartis per pridėtą laiką išplėšė tašką dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“.

Aukštas ir tvirtai sudėtas futbolininkas buvo kviečiamas ir į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, o su „Kauno Žalgiriu“ ne tik iškovojo du bronzos medalius, bet ir varžėsi UEFA turnyruose.

„Esu dėkingas už čia praleistą laiką, dėka gero trenerių štabo įgijau tikrai daug vertingų pamokų, todėl didelis ačiū ir jiems. Linkiu „Kauno Žalgiriui“ kuo geriau pasirodyti ateinančiame sezone ir siekti užsibrėžtų tikslų“, – Žalgiris.lt atsisveikindamas tarė kaunietis.

„Kauno Žalgirio“ klubas dėkoja R. Sadauskui už Kaune praleistus metus bei linki kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.