20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Riteriai“ pradėjo ruoštis naujam sezonui

„Riteriai“ pradėjo ruoštis naujam sezonui
fkriteriai.lt nuotr.

Prieš mėnesį individualiai treniruotis pradėję Vilniaus „Riteriai“ šį pirmadienį susirinko į pirmąją komandinę treniruotę. Tiesa, dar ne visi. Komandoje trūko Akselio Kalermo ir Angelio Lezamos, kurie į Lietuvą griš artimiausiu metu.

Visi pernai ekipoje žaidę lietuviai kartu su Luku Kochanausku bei NFA auklėtiniu Kajumi Beršta pirmąkart po dviejų mėnesių išbandė LFF stadiono aikštę.

„Emocijos puikios. Nors prie kamuolio neteko prisiliesti du mėnesius, kiekvienas turėjome individualią programą, todėl įsivažiuoti nuo pirmos treniruotės nėra sunku. Aišku, malonu, kad tokiu laikotarpiu jau turime galimybę pažaisti futbolą“, – sakė puolėjas Gytis Paulauskas.

Treniruotėje jau ne kaip vartininkas, o kaip klubo sporto direktorius apsilankęs Tadas Simaitis neslepia, kad klubo akiratyje yra ne vienas potencialus naujokas, tačiau pirmiausia dėmesys skiriamas tiems, kurie „Riterių“ marškinėlius vilkėjo praėjusiais metais.

„Du mėnesiai be kamuolių, be futbolo yra rekordiškai ilgas laiko tarpas. Aš pats, kaip buvęs futbolininkas, nepamenu tokio laiko, kad du mėnesius tektų atostogauti. Komanda visą mėnesį judėjo individualiai, pagal paruoštas programas, nuotoliniu būdu palaikėme tiek fizinį, tiek emocinį kontaktą.

Pagaliau susirinkome stadione, pagaliau futbolas. Visi grįžo patenkinti, laimingi, išsiilgę kamuolio. Dėl COVID-19 situacijos pasirinkome treniruočių pradžią ne manieže, o lauke. Vis tik čia užsikrėsti tikimybė yra mažesnė, o mes nenorime, kad COVID-19 kažkaip sugadintų planus“, – komentavo T. Simaitis.

Šią savaitę numatytos įvadinės treniruotės. Antradienį žaidėjų laukia testai, o kitą savaitę – pirmos kontrolinės rungtynės. Iki naujojo sezono, kuris turėtų startuoti kovo pradžioje, draugiškus susitikimus „Riteriai“ planuoja kiekvieną savaitę.

„Pasiruošimas laukia rimtas ir, tikėkimės, sėkmingas“, – reziumavo T. Simaitis.