20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Riteriai“ susitarė su vidurio gynėju iš Bulgarijos, V. Paulauskas žais „Bangoje“

„Riteriai“ susitarė su vidurio gynėju iš Bulgarijos, V. Paulauskas žais „Bangoje“
fkriteriai.lt nuotr.

Naująjį „Optibet A lygos“ sezoną lygiosiomis pradėję Vilniaus „Riteriai“ stiprinasi 31-erių metų gynėju iš Bulgarijos Plamenu Dimovu. Buvęs įvairių Bulgarijos, Kazachstano ir Uzbekistano lygų futbolininkas į Lietuvą atvyko dar praėjusią savaitę, o trečiadienį jau treniravosi su pagrindine komanda.

„Į Lietuvą atvykau tam, kad mėgaučiaus žaidimu, padėčiau komandai ir visi kartu rinktumėme taškus. Pirmas įspūdis toks, kad komanda dirba itin profesionaliai, todėl turi visas perspektyvas pasiekti gerą rezultatą. Man pačiam iki optimalios sportinės formos dar šiek tiek trūksta, bet manau, kad maždaug per 7–10 dienų sugebėsiu ją pasiekti“, – kalbėjo „Riterių“ naujokas.

Vidurio gynėjo pozicija itin aktuali vilniečiams tapo po to, kai pirmajame ture traumą patyrė Olaide Badmusas. Tiesa, P. Dimovo atvykimas su šia trauma neturi nieko bendro.

„Plamenas yra žaidėjas, turintis daug patirties Bulgarijos ir Kazachstano aukščiausiose lygose. Gynėjas puikiai kalba anglų ir rusų kalbomis, todėl puikiai įsiliejo į kolektyvą. Jo patirtis, kokybė bus labai reikalinga šiame sezone mūsų komandai“, – neabejojo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

P. Dimovas su „Riterių“ marškinėliais gali debiutuoti jau šį šeštadienį antrojo „Optibet A lygos“ turo dvikovoje Telšiuose prieš „Džiugą“.

***

Trejus metus Vilniaus „Riteriams“ atstovavęs 21-erių Valdas Paulauskas šiame sezone padės Gargždų „Bangai“. Toks sprendimas priimtas bandant gynėjo ir saugo pozicijose žaidžiančiam futbolininkui rasti daugiau žaidybinio laiko.

„Valdas padarė didelį žingsnį į priekį 2021 metų sezone – nenorime stabdyti jo progreso, o tam reikalingas nuolatinis žaidimas A lygoje. Tikime, kad „Bangoje“ Valdas gaus daugiau minučių aikštėje nei gautų pas mus. Lauksime Valdo sugrįžtant į „Riterius“ 2023 metais. Tikime, kad jis parvyks dar stipresnis!“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius T. Simaitis.

V. Paulauskas praėjusiais metais nuolat buvo kviečiamas į U-21 rinktinę. „Optibet A lygoje“ 2021-aisiais jis sužaidė 24 rungtynes, per kurias įmušė tris įvarčius.

„Riterių“ ir „Bangos“ akistata „Optibet A lygoje“ numatoma septintajame ture balandžio 10 dieną.