20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

R.Poškus: „Bandysime vis rodyti geresnį ir geresnį žaidimą“

R.Poškus:  „Bandysime vis rodyti geresnį ir geresnį žaidimą“

Jonavos „Lietava“ patyrė pirmąją nesėkmę „SMScredit.lt A lygoje“. Aukštaitijos komandai neužteko jėgų visas rungtynes priešintis Klaipėdos „Atlantui“. Vienintelį įvartį jonaviškiai praleido iki mačo pabaigos likus mažiau nei 10 minučių.

„Lietavos“ vyr. treneris Robertas Poškus apgailestavo, kad komandai nepavyko realizuoti rungtynių pradžioje sukurtų momentų.

„Pirmas kėlinys buvo apylygis. Turėjome pirmi tris gerus šansus, bent vieną iš jų būtume realizavę, viskas pasikeistų kitaip. Įdomus futbolas buvo. Mes atakavome ir „Atlantas“ atakavo. Antrajame kėlinyje truputėlį pasėdome, daugiau žaidėme gynyboje, bet nebuvome prisispaudę, stengėmės žaisti ir į priekį. „Atlantas“ įmušė, bandėme pakeisti, atakuoti, lyginti rezultatą, bet jėgų turėjome ne per daugiausiai“, - dvikovą komentavo R.Poškus.

Kalbėdamas apie komandos naujoko Savio žaidimą, treneris sakė, kad šiam žaidėjui dar trūksta kondicijos, reikia adaptuotis ir prie oro, ir prie komandos, ir prie Lietuvos čempionato. Didelių vilčių į šį žaidėją „Lietava“ šiuo metu nededa, duodama laiko pasitempti.

„Dvi dienas ilsėsimės, ir dvi savaites darbuosimės. Bandysime pakelti fizinę būnklę. Turime gero laiko pasiruošti. Po truputį bandysime vis rodyti geresnį ir geresnį žaidimą“, - kalbėjo treneris apie pertrauką čempionate.

Paklaustas apie Valdemaro Borovskio traumą, dėl kurios futbolininkas negalėjo baigti rungtynių, R.Poškus sakė, kad jos sunkumas šiuo metu nėra aiškus. Tikimasi, kad ji nėra rimta.

Gynėjas Martynas Dūda teigė, kad tai buvo lygių varžovų dvikova.

„Vėl gerai pradėjome pirmą kėlinį. Jei būtume įmušę įvarčius, gal būtų ir lengviau rungtynių eigoje. Prasidėjo tokios „pirmyn-atgal“ rungtynės. Jos truko iki įvarčio. „Atlantas“ įmušė ir pasiekė pergalę. Žinoma, po dviejų dienų mes neatsistatėme. Tai matėsi antrą kėlinį. „Atlantas“ tuo pasinaudojo, įmušė ir laimėjo“, - sakė M.Dūda.

Pasak gynėjo, sezono startą galima vertinti teigiamai, bet pralaimėti buvo nemalonu, nes komanda žinojo, kad gali sužaisti ne tik lygiosiomis, bet ir laimėti.

foto: Valdas Knyzelis, lff.lt