20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

S. Gotalas neabejoja: „Sūduva“ šiemet dar stipresnė

S. Gotalas neabejoja: „Sūduva“ šiemet dar stipresnė
Vytauto Kuralavičiaus nuotrauka

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Sandro Gotalas džiaugiasi sėkminga Lietuvos čempionų sezono pradžia.

27 metų austras per rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ dėl LFF Supertaurės į aikštę žengė po keitimo, o prieš A lygos pirmąjį mačą su Vilniaus „Riteriais“ buvo šiek tiek susižeidęs ir treneriai nusprendė palikti jį ant atsarginių žaidėjų suolo.

Vis dėlto per antrojo turo rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“ puolėjas aikštėje pasirodė nuo pirmųjų minučių ir sužaidė įspūdingas rungtynes – pelnė įvartį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Geriausią mačo žaidėją vėliau rinkę „Sūduvos“ klubo nariai šį titulą didele balsų persvara atidavė S. Gotalui.

„Rungtynės Klaipėdoje prasidėjo sunkiai, bet daug kas pasikeitė po mano pirmojo įvarčio. Žaisti tapo lengviau, įmušėme dar įvarčių ir laimėjome rungtynes, – prisiminė legionierius. – Statistiškai man tai buvo geriausios rungtynės, bet galima prisiminti, kad ir pernai per auksines rungtynes „Atlantui“ įmušiau 3 įvarčius.“

S. Gotalas uostamiestyje įvartį galingu tolimu smūgiu pelnė po Tosainto Rickettso perdavimo, o vėliau pats atliko net du rezultatyvius perdavimus kanadiečiui.

„Galima sakyti, kad aikštėje vienas kitą suprantame gerai. Viskas atrodo tikrai neblogai, tikiuosi, ateityje bus dar geriau“, – teigė puolėjas.

„Sūduva“ sezoną pradėjo trimis pergalėmis iš eilės, o šeštadienį 17 val. per A lygos trečiojo turo rungtynes Marijampolėje priims „Kauno Žalgirį“.

„Mūsų komandoje įvyko ne itin daug pasikeitimų, vieni kitus suprantame gerai, todėl žaidimas atrodo visai gerai. Manau, šiemet esame stipresni nei pernai, – svarstė puolėjas. – Šeštadienį, be abejo, sieksime tik pergalės. Mūsų tikslas – 3 taškai.“

Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes su „Kauno Žalgiriu“ bilietai.lt kasose ir tinklalapyje.