20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

S. Mikoliūnas: „Reikės įrodyti visiems, kad ir toliau būsime čempionais“

S. Mikoliūnas: „Reikės įrodyti visiems, kad ir toliau būsime čempionais“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai patyrė pirmą pralaimėjimą „SMScredit.lt A lygoje“ ir užleido Klaipėdos „Atlantui“ lyderio poziciją.

Valdas Dambrauskas akcentavo blogą gynybą standartinių padėčių metu, tačiau įžvelgė pozityvių dalykų komandos žaidime.

„Norisi pasveikinti „Atlanto“ komandą, kuri kovėsi, buvo gerai pasiruošusi. Manau, abi komandos buvo labai gerai pasiruošusios šitoms rungtynėms, abi geros išstudijavusios viena kitą ir tas ypatingai jautėsi pirmame kėlinyje.

Labai nesmagu pralaimėti pirmą kartą sezone. Visi pratę, kad „Žalgiris“ visą laiką laimi, tačiau šitose rungtynėse galima surasti gana nemažai pozityvo. Praėjusiose penkeriose praleisdavome labai daug momentų po kontratakų, buvo daug nesusikalbėjimo gynyboje, tai šiandien to visiškai nebuvo.

Manau, kad gynėjų linija ir vidurio saugai taktiškai gana neblogai pildė užduotis, kurios jiems buvo iškeltos prieš rungtynes, tačiau nepavyko apsiginti po standartinių situacijų. Jos yra kaip loterija – daugybė žmonių baudos aikštelėje. Sezonas tik prasideda ir jeigu ateis susižaidimas, kurį rodėme, ypač gynyboje, eisime į priekį“, – pasakojo „Žalgirio“ strategas.

Savo ruožtu Sauliaus Mikoliūno ši nesėkmė iš pusiausvyros neišvedė. Saugo nuomone, komanda po pralaimėjimo atsities ir įrodys, ko yra verta.

„Buvo sunkios, kovingos rungtynės. Apmaudu, kad praleidome įvarčius po standartų ir pralaimėjome, niekada nemalonu pralaimėti. Noriu pasveikinti „Atlantą“ – šiandien tikrai gerai žaidė, kovojo ir kažkur jiems nusileidome.

Danga truputį kietesnė, kamuolys labiau šokinėja, bet negalime kaltinti aikštės. Reikia žiūrėti į savo žaidimą ir jį taisyti. Čempionatas ilgas, yra kur dirbti. Manau, visiems reikės pasitempti.

Norėjome per greitai išeiti į atakas, o galbūt reikėjo palaikyti kamuolį. Galbūt skubėjimas privedė prie techninio broko. Esame čempionai ir reikės įrodyti visiems, kad ir toliau būsime čempionais“, – teigė S. Mikoliūnas.